MateuszWitek
- 2022–2026
- 59 meczów
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 655pktw karierze
- 11,1pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 2,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1852 min | 31:24 |
| Punkty | 655 | 11,1 |
| Zbiórki | 332 | 5,6 |
| — w ataku | 71 | 1,2 |
| — w obronie | 261 | 4,4 |
| Asysty | 165 | 2,8 |
| Przechwyty | 46 | 0,8 |
| Bloki | 25 | 0,4 |
| Straty | 96 | 1,6 |
| Przewinienia | 122 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 74 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 787 | 13,3 |
- 43,0%FG239 z 556 z gry
- 32,4%3P114 z 352 za trzy
- 73,3%FT63 z 86 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 239 | 556 | 43,0% |
| Rzuty za dwa | 125 | 204 | 61,3% |
| Rzuty za trzy | 114 | 352 | 32,4% |
| Rzuty wolne | 63 | 86 | 73,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 10 | 30:59 | 127 | 12,7 | 5,6 | 2,3 | 0,6 | 0,2 | 46,8% | 40,8% | 76,9% |
| 8WBA1. Liga | MDM SERWIS | 1 | 44:15 | 16 | 16,0 | 2,0 | 7,0 | 0,0 | 2,0 | 21,1% | 0,0% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | PIASECZUSETS | 8 | 29:12 | 96 | 12,0 | 5,1 | 1,5 | 0,4 | 0,3 | 43,0% | 39,1% | 76,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 7 | 30:42 | 72 | 10,3 | 6,1 | 3,7 | 0,9 | 0,9 | 44,6% | 23,1% | 62,5% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 35:42 | 70 | 7,8 | 8,0 | 3,4 | 1,1 | 0,8 | 38,0% | 24,3% | 77,8% |
| 4WBA1. Liga | AVENGA | 6 | 27:34 | 56 | 9,3 | 4,7 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 48,9% | 36,7% | 100,0% |
| 3WBA1. Liga | MDM SERWIS | 8 | 41:42 | 135 | 16,9 | 6,0 | 4,3 | 1,4 | 0,1 | 41,0% | 26,1% | 67,7% |
| 2WBA1. Liga | AVENGA | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 2WBA1. Liga | PIASECZUSETS | 1 | 43:19 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 27,3% | 20,0% | — |
| UNBA 501. Liga | AVENGA | 6 | 27:00 | 67 | 11,2 | 6,0 | 2,7 | 0,7 | 0,7 | 52,1% | 45,7% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 1 | 24:00 | 8 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 0,0 | 0,0 | 42,9% | 66,7% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






