MateuszWozniak
28KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 8WBA
- 2024–2026
- 37 meczów w karierze
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 37pktw 4 meczach
- 9,3pktna mecz
- 8,5zbna mecz
- 1,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 160 min | 39:55 |
| Punkty | 37 | 9,3 |
| Zbiórki | 34 | 8,5 |
| — w ataku | 5 | 1,3 |
| — w obronie | 29 | 7,3 |
| Asysty | 6 | 1,5 |
| Przechwyty | 3 | 0,8 |
| Bloki | 6 | 1,5 |
| Straty | 4 | 1,0 |
| Przewinienia | 10 | 2,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 3,3 |
| Ocena (EFF) | 53 | 13,3 |
- 45,5%FG15 z 33 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 38,9%FT7 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 33 | 45,5% |
| Rzuty za dwa | 15 | 31 | 48,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 7 | 18 | 38,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 maj 2026 | P58 : 70 | 45:10 | 12 | 8 | 3 | |
| 29 mar 2026 | Z74 : 67 | 48:00 | 11 | 12 | 2 | |
| 22 lut 2026 | P51 : 62 | 33:42 | 6 | 4 | 1 | |
| 15 lut 2026 | Z65 : 56 | 32:47 | 8 | 10 | 0 |
4 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2024–2026 · 37 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 4 | 39:55 | 37 | 9,3 | 8,5 | 1,5 | 0,8 | 1,5 | 45,5% | 0,0% | 38,9% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 34:28 | 83 | 11,9 | 7,3 | 1,0 | 1,3 | 0,6 | 56,9% | — | 51,5% |
| 7WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 30:55 | 9 | 9,0 | 9,0 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 30,0% | 0,0% | 75,0% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 26:16 | 87 | 10,9 | 7,0 | 0,8 | 1,1 | 1,1 | 57,1% | 50,0% | 68,8% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 30:10 | 15 | 15,0 | 8,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 54,5% | — | 75,0% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 23:06 | 81 | 8,1 | 5,9 | 0,6 | 0,6 | 0,9 | 43,3% | 25,0% | 78,6% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 29:50 | 61 | 10,2 | 6,0 | 2,2 | 1,3 | 0,8 | 50,0% | 33,3% | 30,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






