MaurycyBobski
18HONEY BADGERS BIALOLEKA3. Liga · 7WBA
- 2025–2026
- 35 meczów w karierze
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 142pktw 11 meczach
- 12,9pktna mecz
- 3,7zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 360 min | 32:42 |
| Punkty | 142 | 12,9 |
| Zbiórki | 41 | 3,7 |
| — w ataku | 14 | 1,3 |
| — w obronie | 27 | 2,5 |
| Asysty | 13 | 1,2 |
| Przechwyty | 27 | 2,5 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 17 | 1,5 |
| Przewinienia | 15 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 28 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 98 | 8,9 |
- 37,3%FG59 z 158 z gry
- 14,6%3P6 z 41 za trzy
- 66,7%FT18 z 27 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 59 | 158 | 37,3% |
| Rzuty za dwa | 53 | 117 | 45,3% |
| Rzuty za trzy | 6 | 41 | 14,6% |
| Rzuty wolne | 18 | 27 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (7WBA) w barwach HONEY BADGERS BIALOLEKA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 10 sty 2026 | P59 : 88 | 32:34 | 10 | 1 | 1 | |
| 14 gru 2025 | Z56 : 49 | 39:52 | 20 | 6 | 1 | |
| 30 lis 2025 | Z65 : 51 | 36:00 | 11 | 4 | 2 | |
| 22 lis 2025 | Z68 : 47 | 23:48 | 19 | 1 | 0 | |
| 15 lis 2025 | Z64 : 56 | 36:22 | 12 | 4 | 3 | |
| 18 paź 2025 | P61 : 74 | 35:04 | 23 | 2 | 0 | |
| 11 paź 2025 | Z58 : 44 | 35:47 | 18 | 7 | 0 | |
| 5 paź 2025 | Z66 : 53 | 40:04 | 12 | 4 | 0 | |
| 27 wrz 2025 | Z62 : 57 | 40:55 | 15 | 6 | 5 | |
| 20 wrz 2025 | Z68 : 46 | 39:13 | 2 | 6 | 1 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2025–2026 · 35 meczów · 3 sezony · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 3 | 34:06 | 29 | 9,7 | 3,7 | 2,0 | 0,7 | 0,0 | 31,0% | 14,3% | 33,3% |
| 8WBA2. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 10 | 37:52 | 151 | 15,1 | 2,6 | 1,5 | 1,0 | 0,0 | 44,0% | 17,8% | 78,1% |
| 8WBA3. Liga | HONEY BADGERS 2 BIALOLEKA | 9 | 33:55 | 133 | 14,8 | 2,8 | 2,8 | 1,0 | 0,0 | 47,4% | 28,6% | 55,6% |
| 8WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 33:28 | 8 | 8,0 | 2,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 21,4% | 20,0% | 100,0% |
| 7WBA3. Liga | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 11 | 32:42 | 142 | 12,9 | 3,7 | 1,2 | 2,5 | 0,0 | 37,3% | 14,6% | 66,7% |
| 7WBABaraże | HONEY BADGERS BIALOLEKA | 1 | 27:34 | 17 | 17,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 38,5% | 33,3% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






