MericKansak
13CROSS JEANS LIT3. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 57 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 1 drużyna
- 145pktw 12 meczach
- 12,1pktna mecz
- 5,3zbna mecz
- 4,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 435 min | 36:17 |
| Punkty | 145 | 12,1 |
| Zbiórki | 63 | 5,3 |
| — w ataku | 12 | 1,0 |
| — w obronie | 51 | 4,3 |
| Asysty | 52 | 4,3 |
| Przechwyty | 14 | 1,2 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 18 | 1,5 |
| Przewinienia | 14 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 35 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 167 | 13,9 |
- 42,1%FG53 z 126 z gry
- 42,1%3P16 z 38 za trzy
- 57,5%FT23 z 40 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 53 | 126 | 42,1% |
| Rzuty za dwa | 37 | 88 | 42,0% |
| Rzuty za trzy | 16 | 38 | 42,1% |
| Rzuty wolne | 23 | 40 | 57,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach CROSS JEANS LIT. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 sty 2023 | Z64 : 62 | 39:57 | 10 | 1 | 4 | |
| 15 sty 2023 | Z61 : 52 | 33:16 | 11 | 5 | 6 | |
| 14 sty 2023 | Z55 : 37 | 26:22 | 8 | 4 | 3 | |
| 17 gru 2022 | Z66 : 49 | 33:51 | 8 | 4 | 3 | |
| 11 gru 2022 | Z59 : 41 | 44:34 | 9 | 5 | 5 | |
| 26 lis 2022 | P52 : 58 | 48:00 | 18 | 8 | 6 | |
| 19 lis 2022 | Z124 : 69 | 36:15 | 21 | 6 | 9 | |
| 12 lis 2022 | P52 : 64 | 35:13 | 19 | 3 | 2 | |
| 6 lis 2022 | Z96 : 29 | 25:46 | 8 | 5 | 2 | |
| 23 paź 2022 | Z56 : 47 | 35:12 | 9 | 8 | 3 | |
| 9 paź 2022 | Z50 : 41 | 44:19 | 17 | 9 | 5 | |
| 2 paź 2022 | Z70 : 62 | 32:40 | 7 | 5 | 4 |
12 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 57 meczów · 7 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 2 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 5WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 3 | 16:12 | 4 | 1,3 | 3,0 | 2,3 | 1,7 | 0,0 | 40,0% | — | 0,0% |
| 4WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 7 | 36:43 | 54 | 7,7 | 3,6 | 4,1 | 0,9 | 0,1 | 31,0% | 7,1% | 47,4% |
| 3WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 40:07 | 103 | 10,3 | 4,4 | 5,2 | 1,2 | 0,4 | 37,1% | 26,9% | 66,7% |
| 2WBA2. Liga | CROSS JEANS LIT | 10 | 38:02 | 88 | 8,8 | 4,3 | 3,9 | 0,7 | 0,2 | 31,0% | 13,8% | 57,1% |
| 1WBA3. Liga | CROSS JEANS LIT | 12 | 36:17 | 145 | 12,1 | 5,3 | 4,3 | 1,2 | 0,1 | 42,1% | 42,1% | 57,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | CROSS JEANS LIT | 8 | 33:03 | 90 | 11,3 | 5,0 | 3,1 | 0,9 | 0,0 | 43,1% | 41,7% | 67,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | CROSS JEANS LIT | 5 | 34:09 | 58 | 11,6 | 4,0 | 1,8 | 0,4 | 0,0 | 48,0% | 22,2% | 47,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






