Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 406 min | 40:37 |
| Punkty | 191 | 19,1 |
| Zbiórki | 84 | 8,4 |
| — w ataku | 45 | 4,5 |
| — w obronie | 39 | 3,9 |
| Asysty | 38 | 3,8 |
| Przechwyty | 11 | 1,1 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 30 | 3,0 |
| Przewinienia | 22 | 2,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 46 | 4,6 |
| Ocena (EFF) | 212 | 21,2 |
- 56,8%FG79 z 139 z gry
- 25,0%3P3 z 12 za trzy
- 56,6%FT30 z 53 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 79 | 139 | 56,8% |
| Rzuty za dwa | 76 | 127 | 59,8% |
| Rzuty za trzy | 3 | 12 | 25,0% |
| Rzuty wolne | 30 | 53 | 56,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach NTL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 23 sty 2022 | Z68 : 63 | 48:00 | 20 | 17 | 3 | |
| 16 sty 2022 | Z62 : 51 | 27:56 | 8 | 3 | 3 | |
| 5 gru 2021 | Z62 : 52 | 44:45 | 21 | 3 | 3 | |
| 28 lis 2021 | Z88 : 66 | 36:25 | 25 | 13 | 3 | |
| 21 lis 2021 | Z68 : 62 | 44:47 | 19 | 10 | 5 | |
| 14 lis 2021 | Z62 : 56 | 35:57 | 9 | 7 | 6 | |
| 7 lis 2021 | P64 : 65 | 41:49 | 25 | 6 | 1 | |
| 24 paź 2021 | P70 : 72 | 39:04 | 19 | 10 | 1 | |
| 17 paź 2021 | Z81 : 71 | 39:28 | 24 | 11 | 5 | |
| 3 paź 2021 | Z81 : 78 | 48:00 | 21 | 4 | 8 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 34 mecze · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 5 | 33:16 | 32 | 6,4 | 4,8 | 2,8 | 1,4 | 0,4 | 35,3% | 0,0% | 42,1% |
| 2WBA1. Liga | NTL | 3 | 11:09 | 7 | 2,3 | 1,3 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 37,5% | 0,0% | 33,3% |
| 1WBA1. Liga | NTL | 3 | 23:50 | 23 | 7,7 | 2,3 | 2,3 | 1,0 | 0,7 | 47,6% | 0,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | NTL | 7 | 41:19 | 107 | 15,3 | 5,4 | 3,7 | 1,6 | 0,6 | 42,3% | 20,0% | 59,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | NTL | 10 | 40:37 | 191 | 19,1 | 8,4 | 3,8 | 1,1 | 0,1 | 56,8% | 25,0% | 56,6% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | NTL | 2 | 42:02 | 41 | 20,5 | 12,5 | 3,0 | 1,5 | 0,5 | 56,7% | 50,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NTL | 4 | 42:21 | 78 | 19,5 | 10,8 | 4,8 | 4,0 | 0,8 | 69,4% | — | 38,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






