MichalAlster
- 2023–2026
- 20 meczów
- 5 sezonów
- 4 drużyny
- 90pktw karierze
- 4,5pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 490 min | 24:30 |
| Punkty | 90 | 4,5 |
| Zbiórki | 75 | 3,8 |
| — w ataku | 19 | 1,0 |
| — w obronie | 56 | 2,8 |
| Asysty | 14 | 0,7 |
| Przechwyty | 21 | 1,1 |
| Bloki | 4 | 0,2 |
| Straty | 37 | 1,9 |
| Przewinienia | 56 | 2,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 33 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 75 | 3,8 |
- 37,5%FG39 z 104 z gry
- 20,0%3P2 z 10 za trzy
- 27,0%FT10 z 37 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 39 | 104 | 37,5% |
| Rzuty za dwa | 37 | 94 | 39,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 10 | 20,0% |
| Rzuty wolne | 10 | 37 | 27,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | GRINDHOUSE | 4 | 41:03 | 48 | 12,0 | 6,3 | 1,0 | 2,8 | 0,5 | 42,3% | 14,3% | 18,8% |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 1 | 26:01 | 7 | 7,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 75,0% | 100,0% | — |
| 8WBA3. Liga | MJSWISH ROOKIES | 1 | 18:49 | 5 | 5,0 | 3,0 | 3,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 16,7% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 6 | 23:10 | 15 | 2,5 | 2,8 | 1,2 | 0,3 | 0,2 | 41,7% | 0,0% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 7 | 18:06 | 13 | 1,9 | 3,7 | 0,0 | 0,9 | 0,1 | 20,0% | — | 14,3% |
| 2WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 15:20 | 2 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






