
MichalCzajka
- 2025–2026
- 41 meczów
- 2 sezony
- 2 drużyny
- 270pktw karierze
- 6,6pktna mecz
- 3,6zbna mecz
- 3,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1428 min | 34:50 |
| Punkty | 270 | 6,6 |
| Zbiórki | 146 | 3,6 |
| — w ataku | 29 | 0,7 |
| — w obronie | 117 | 2,9 |
| Asysty | 149 | 3,6 |
| Przechwyty | 39 | 1,0 |
| Bloki | 5 | 0,1 |
| Straty | 81 | 2,0 |
| Przewinienia | 70 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 51 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 338 | 8,2 |
- 37,8%FG105 z 278 z gry
- 20,8%3P21 z 101 za trzy
- 69,6%FT39 z 56 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 105 | 278 | 37,8% |
| Rzuty za dwa | 84 | 177 | 47,5% |
| Rzuty za trzy | 21 | 101 | 20,8% |
| Rzuty wolne | 39 | 56 | 69,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 10 | 24:17 | 33 | 3,3 | 2,3 | 2,4 | 0,5 | 0,0 | 37,1% | 20,0% | 100,0% |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 41:02 | 68 | 6,2 | 4,8 | 5,1 | 1,0 | 0,1 | 35,4% | 16,7% | 46,7% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 33:34 | 94 | 7,2 | 3,9 | 3,2 | 1,0 | 0,2 | 38,5% | 26,3% | 63,6% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 42:29 | 75 | 10,7 | 2,7 | 3,9 | 1,4 | 0,3 | 39,7% | 17,4% | 92,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






