MichalDachowski
45TARGOWEK
- 2021–2025
- 19 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 50pktw karierze
- 2,6pktna mecz
- 1,8zbna mecz
- 1,1astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 322 min | 16:58 |
| Punkty | 50 | 2,6 |
| Zbiórki | 35 | 1,8 |
| — w ataku | 15 | 0,8 |
| — w obronie | 20 | 1,1 |
| Asysty | 21 | 1,1 |
| Przechwyty | 8 | 0,4 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 21 | 1,1 |
| Przewinienia | 23 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 22 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 39 | 2,1 |
- 22,9%FG16 z 70 z gry
- 9,5%3P2 z 21 za trzy
- 94,1%FT16 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 16 | 70 | 22,9% |
| Rzuty za dwa | 14 | 49 | 28,6% |
| Rzuty za trzy | 2 | 21 | 9,5% |
| Rzuty wolne | 16 | 17 | 94,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 1 | 36:34 | 3 | 3,0 | 5,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 11,1% | 20,0% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 7 | 7:03 | 4 | 0,6 | 0,9 | 0,0 | 0,3 | 0,0 | 11,1% | 0,0% | 100,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | TARGOWEK | 4 | 9:47 | 7 | 1,8 | 1,8 | 0,5 | 0,3 | 0,0 | 18,2% | 0,0% | 100,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | TARGOWEK | 7 | 28:11 | 36 | 5,1 | 2,4 | 2,1 | 0,4 | 0,1 | 29,3% | 10,0% | 91,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






