Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 195 min | 32:25 |
| Punkty | 66 | 11,0 |
| Zbiórki | 33 | 5,5 |
| — w ataku | 6 | 1,0 |
| — w obronie | 27 | 4,5 |
| Asysty | 24 | 4,0 |
| Przechwyty | 8 | 1,3 |
| Bloki | 10 | 1,7 |
| Straty | 13 | 2,2 |
| Przewinienia | 6 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 6 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 101 | 16,8 |
- 54,0%FG27 z 50 z gry
- 35,0%3P7 z 20 za trzy
- 55,6%FT5 z 9 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 27 | 50 | 54,0% |
| Rzuty za dwa | 20 | 30 | 66,7% |
| Rzuty za trzy | 7 | 20 | 35,0% |
| Rzuty wolne | 5 | 9 | 55,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach OCTO. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | Z85 : 74 | 48:00 | 4 | 3 | 10 | |
| 14 gru 2025 | Z60 : 56 | 48:00 | 13 | 8 | 3 | |
| 7 gru 2025 | Z79 : 55 | 37:25 | 27 | 8 | 7 | |
| 23 lis 2025 | P34 : 60 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 16 lis 2025 | Z57 : 43 | 30:28 | 14 | 6 | 2 | |
| 25 paź 2025 | Z87 : 54 | 30:37 | 8 | 8 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 46 meczów · 6 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | OCTO | 10 | 44:19 | 110 | 11,0 | 10,1 | 3,2 | 1,1 | 1,2 | 38,5% | 23,4% | 75,0% |
| 8WBABaraże | OCTO | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 7,0 | 1,0 | 2,0 | 1,0 | 61,5% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | OCTO | 6 | 32:25 | 66 | 11,0 | 5,5 | 4,0 | 1,3 | 1,7 | 54,0% | 35,0% | 55,6% |
| 7WBABaraże | OCTO | 1 | 40:00 | 14 | 14,0 | 8,0 | 3,0 | 3,0 | 3,0 | 46,2% | 33,3% | — |
| 6WBA1. Liga | OCTO | 9 | 43:30 | 147 | 16,3 | 10,2 | 4,1 | 1,7 | 1,8 | 57,5% | 28,6% | 61,9% |
| 5WBA1. Liga | OCTO | 13 | 41:03 | 151 | 11,6 | 9,2 | 3,2 | 1,6 | 1,6 | 45,4% | 31,0% | 60,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 2 | 28:20 | 11 | 5,5 | 5,0 | 2,0 | 3,0 | 0,0 | 40,0% | 40,0% | 50,0% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | Isetia Basketball | 4 | 34:26 | 36 | 9,0 | 4,5 | 2,8 | 2,5 | 1,0 | 53,3% | 28,6% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






