MichałHausner
12HUTNIK WARSZAWATagomago.pl Cup Pro 2021 · Tagomago.pl Cup Pro 2021
- 2021–2026
- 117 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 2 drużyny
- 40pktw 3 meczach
- 13,3pktna mecz
- 4,0zbna mecz
- 4,3astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 49,2%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,8%
- 46,1%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 46,4%
- 57,9%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,3%
Średnia ligi to średnia z 51 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Tagomago.pl Cup Pro 2021 (Tagomago.pl Cup Pro 2021); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 21najwięcej punktówz NIE DAJ ZA TRZY, 29 maj 2021
- 5najwięcej zbiórekz NIE DAJ ZA TRZY, 29 maj 2021
- 7najwięcej asystz NTL, 5 cze 2021
- 25najlepszy mecz (EFF)21 pkt, 5 zb, 4 as — z NIE DAJ ZA TRZY, 29 maj 2021
- 11 mecz z 20+ pktz 3 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 117 meczów · 12 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4757 min | 40:40 |
| Punkty | 1822 | 15,6 |
| Zbiórki | 389 | 3,3 |
| — w ataku | 64 | 0,5 |
| — w obronie | 325 | 2,8 |
| Asysty | 671 | 5,7 |
| Przechwyty | 167 | 1,4 |
| Bloki | 50 | 0,4 |
| Straty | 264 | 2,3 |
| Przewinienia | 206 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 194 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 1971 | 16,8 |
- 45,9%FG681 z 1485 z gry
- 37,0%3P335 z 905 za trzy
- 67,6%FT125 z 185 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 681 | 1485 | 45,9% |
| Rzuty za dwa | 346 | 580 | 59,7% |
| Rzuty za trzy | 335 | 905 | 37,0% |
| Rzuty wolne | 125 | 185 | 67,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz GET WOW TEAM, 6 lis 2022
- Mecz 7+ asyst43 razy · ostatnio z POST PRIME, 29 mar 2026
- Mecz 4+ trójki39 razy · ostatnio z POST PRIME, 29 mar 2026
- Double-double8 razy · ostatnio z BC LITUANICA, 14 kwi 2024
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1822
- 50 meczówrozegranych meczów: 114
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GET WOW TEAM6 lis 202230pkt5zb9as38eff
OSTAP RUSZTOWANIA19 lis 202327pkt4zb10as36eff
AMIGOS23 kwi 202220pkt6zb13as36eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






