MichałKonior
- 2021–2026
- 88 meczów
- 12 sezonów
- 1 drużyna
- 469pktw karierze
- 5,3pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 5,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3016 min | 34:16 |
| Punkty | 469 | 5,3 |
| Zbiórki | 409 | 4,6 |
| — w ataku | 51 | 0,6 |
| — w obronie | 358 | 4,1 |
| Asysty | 465 | 5,3 |
| Przechwyty | 83 | 0,9 |
| Bloki | 17 | 0,2 |
| Straty | 177 | 2,0 |
| Przewinienia | 94 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 97 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 976 | 11,1 |
- 43,6%FG199 z 456 z gry
- 20,7%3P28 z 135 za trzy
- 56,6%FT43 z 76 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 199 | 456 | 43,6% |
| Rzuty za dwa | 171 | 321 | 53,3% |
| Rzuty za trzy | 28 | 135 | 20,7% |
| Rzuty wolne | 43 | 76 | 56,6% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 4 | 37:41 | 45 | 11,3 | 4,0 | 5,3 | 0,5 | 0,8 | 62,5% | 33,3% | 40,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 30:13 | 29 | 4,1 | 4,4 | 7,6 | 0,3 | 0,3 | 46,4% | 0,0% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 7 | 28:23 | 38 | 5,4 | 2,4 | 3,4 | 0,7 | 0,1 | 43,8% | 18,8% | 70,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 37:40 | 38 | 3,8 | 5,4 | 4,7 | 0,4 | 0,2 | 33,3% | 11,1% | 63,6% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 24:02 | 16 | 3,2 | 1,4 | 3,6 | 0,0 | 0,2 | 35,3% | 16,7% | 100,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 12 | 37:40 | 65 | 5,4 | 3,9 | 4,3 | 0,8 | 0,3 | 38,9% | 8,7% | 46,7% |
| 3WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 33:34 | 29 | 2,9 | 6,9 | 6,7 | 1,4 | 0,3 | 31,1% | 0,0% | 50,0% |
| 2WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 5 | 31:57 | 24 | 4,8 | 5,4 | 7,4 | 0,6 | 0,0 | 41,4% | 0,0% | — |
| 1WBA1. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 9 | 27:59 | 52 | 5,8 | 4,0 | 3,8 | 1,3 | 0,0 | 64,7% | 45,5% | 37,5% |
| UNBA 501. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 10 | 36:49 | 60 | 6,0 | 4,6 | 5,4 | 2,0 | 0,1 | 41,7% | 26,9% | 30,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | HUTNIK WARSZAWA | 8 | 43:55 | 67 | 8,4 | 6,8 | 7,0 | 1,3 | 0,0 | 50,9% | 40,0% | 71,4% |
| Tagomago.pl Cup Pro 2021Tagomago.pl Cup Pro 2021 | HUTNIK WARSZAWA | 1 | 39:10 | 6 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | 0,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






