
MichalKowalski
- 2025–2026
- 72 mecze
- 4 sezony
- 4 drużyny
- 458pktw karierze
- 6,4pktna mecz
- 5,5zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2217 min | 30:47 |
| Punkty | 458 | 6,4 |
| Zbiórki | 397 | 5,5 |
| — w ataku | 127 | 1,8 |
| — w obronie | 270 | 3,8 |
| Asysty | 135 | 1,9 |
| Przechwyty | 64 | 0,9 |
| Bloki | 17 | 0,2 |
| Straty | 84 | 1,2 |
| Przewinienia | 66 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 122 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 800 | 11,1 |
- 55,3%FG189 z 342 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 70,2%FT80 z 114 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 189 | 342 | 55,3% |
| Rzuty za dwa | 189 | 339 | 55,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 80 | 114 | 70,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 5 | 36:02 | 49 | 9,8 | 4,6 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 59,5% | — | 55,6% |
| 9WBA1. Liga | RUN'N GUN | 1 | 27:56 | 6 | 6,0 | 5,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 66,7% | — | 100,0% |
| 9WBA3. Liga | MJSWISH TEAM | 3 | 29:54 | 23 | 7,7 | 9,7 | 1,7 | 0,0 | 0,7 | 50,0% | 0,0% | 42,9% |
| 8WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 10 | 29:07 | 63 | 6,3 | 5,1 | 1,9 | 1,0 | 0,2 | 59,5% | — | 92,9% |
| 8WBA1. Liga | RUN'N GUN | 6 | 28:48 | 25 | 4,2 | 4,3 | 1,5 | 0,8 | 0,2 | 64,7% | — | 75,0% |
| 8WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 11 | 35:08 | 66 | 6,0 | 5,5 | 2,2 | 1,1 | 0,2 | 57,7% | — | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | GET WOW TEAM | 11 | 28:30 | 70 | 6,4 | 5,1 | 1,4 | 0,8 | 0,3 | 45,8% | 0,0% | 72,7% |
| 7WBA1. Liga | RUN'N GUN | 10 | 29:31 | 57 | 5,7 | 4,5 | 1,9 | 0,9 | 0,2 | 48,9% | 0,0% | 76,5% |
| 7WBA2. Liga | MJSWISH BALLERS | 7 | 28:22 | 43 | 6,1 | 4,9 | 2,0 | 1,0 | 0,4 | 73,9% | — | 64,3% |
| 7WBABaraże | RUN'N GUN | 1 | 40:00 | 10 | 10,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 66,7% |
| 6WBA1. Liga | RUN'N GUN | 7 | 31:38 | 46 | 6,6 | 9,1 | 2,7 | 0,9 | 0,1 | 52,6% | — | 60,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






