MichalKurek
77AVENGALiga Mistrzów · 5WBA
- 2022–2026
- 66 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 2pktw 1 meczu
- 2,0pktna mecz
- 7,0zbna mecz
- 6,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 33 min | 32:49 |
| Punkty | 2 | 2,0 |
| Zbiórki | 7 | 7,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 7 | 7,0 |
| Asysty | 6 | 6,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 1 | 1,0 |
| Straty | 1 | 1,0 |
| Przewinienia | 4 | 4,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 13 | 13,0 |
- 50,0%FG1 z 2 z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- 0,0%FT0 z 1 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty za dwa | 1 | 2 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 1 | 0,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (5WBA) w barwach AVENGA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 22 gru 2024 | P79 : 87 | 32:49 | 2 | 7 | 6 |
1 mecz, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 66 meczów · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 25:20 | 6 | 3,0 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 22,2% | 50,0% | 0,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 20:52 | 21 | 2,6 | 1,9 | 0,5 | 0,9 | 0,1 | 33,3% | 25,0% | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 19:25 | 9 | 0,9 | 3,0 | 0,4 | 0,2 | 0,6 | 21,4% | 16,7% | 33,3% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 15:45 | 8 | 1,1 | 2,0 | 0,6 | 0,7 | 0,3 | 28,6% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 1 | 32:49 | 2 | 2,0 | 7,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 14:28 | 19 | 2,1 | 2,2 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 47,1% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 13:58 | 31 | 3,4 | 1,9 | 0,8 | 0,1 | 0,3 | 60,9% | 50,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 6:17 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0% | — | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 12:07 | 7 | 0,6 | 1,7 | 0,5 | 0,1 | 0,1 | 9,1% | 12,5% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 14:27 | 4 | 0,8 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 18,2% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






