MichalKurek
77ORLY TEMIDY1. Liga · 6WBA
- 2022–2026
- 66 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 2 drużyny
- 8pktw 7 meczach
- 1,1pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 110 min | 15:45 |
| Punkty | 8 | 1,1 |
| Zbiórki | 14 | 2,0 |
| — w ataku | 3 | 0,4 |
| — w obronie | 11 | 1,6 |
| Asysty | 4 | 0,6 |
| Przechwyty | 5 | 0,7 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 2 | 0,3 |
| Przewinienia | 4 | 0,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 1 | 0,1 |
| Ocena (EFF) | 21 | 3,0 |
- 28,6%FG4 z 14 z gry
- 0,0%3P0 z 5 za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 4 | 14 | 28,6% |
| Rzuty za dwa | 4 | 9 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 0 | 5 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (6WBA) w barwach ORLY TEMIDY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 maj 2025 | P56 : 68 | 11:19 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 kwi 2025 | P40 : 54 | 16:34 | 0 | 3 | 0 | |
| 6 kwi 2025 | P61 : 70 | 20:15 | 6 | 3 | 1 | |
| 30 mar 2025 | P47 : 56 | 13:40 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 mar 2025 | P43 : 60 | 11:19 | 2 | 2 | 0 | |
| 9 mar 2025 | P57 : 82 | 17:52 | 0 | 4 | 2 | |
| 1 mar 2025 | Z60 : 56 | 19:16 | 0 | 2 | 1 |
7 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 66 meczów · 9 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 25:20 | 6 | 3,0 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 22,2% | 50,0% | 0,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 20:52 | 21 | 2,6 | 1,9 | 0,5 | 0,9 | 0,1 | 33,3% | 25,0% | — |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 10 | 19:25 | 9 | 0,9 | 3,0 | 0,4 | 0,2 | 0,6 | 21,4% | 16,7% | 33,3% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 15:45 | 8 | 1,1 | 2,0 | 0,6 | 0,7 | 0,3 | 28,6% | 0,0% | — |
| 5WBALiga Mistrzów | AVENGA | 1 | 32:49 | 2 | 2,0 | 7,0 | 6,0 | 0,0 | 1,0 | 50,0% | — | 0,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 14:28 | 19 | 2,1 | 2,2 | 0,9 | 0,4 | 0,0 | 47,1% | 0,0% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 9 | 13:58 | 31 | 3,4 | 1,9 | 0,8 | 0,1 | 0,3 | 60,9% | 50,0% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 6:17 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,3 | 0,0% | — | — |
| 2WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 11 | 12:07 | 7 | 0,6 | 1,7 | 0,5 | 0,1 | 0,1 | 9,1% | 12,5% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 14:27 | 4 | 0,8 | 1,8 | 0,8 | 0,2 | 0,0 | 18,2% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






