Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 362 min | 36:14 |
| Punkty | 71 | 7,1 |
| Zbiórki | 64 | 6,4 |
| — w ataku | 22 | 2,2 |
| — w obronie | 42 | 4,2 |
| Asysty | 14 | 1,4 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 6 | 0,6 |
| Straty | 11 | 1,1 |
| Przewinienia | 12 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 98 | 9,8 |
- 39,2%FG31 z 79 z gry
- 0,0%3P0 z 3 za trzy
- 52,9%FT9 z 17 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 79 | 39,2% |
| Rzuty za dwa | 31 | 76 | 40,8% |
| Rzuty za trzy | 0 | 3 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 17 | 52,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach HOMIES. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 29 maj 2022 | P0 : 20 | 38:37 | 14 | 9 | 3 | |
| 22 maj 2022 | P68 : 100 | 31:51 | 2 | 7 | 0 | |
| 15 maj 2022 | Z61 : 59 | 34:31 | 7 | 5 | 3 | |
| 8 maj 2022 | P67 : 71 | 48:00 | 4 | 10 | 2 | |
| 24 kwi 2022 | P55 : 63 | 40:10 | 10 | 3 | 0 | |
| 3 kwi 2022 | P0 : 20 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 27 mar 2022 | P71 : 87 | 48:00 | 6 | 9 | 3 | |
| 20 mar 2022 | P50 : 105 | 43:04 | 8 | 5 | 2 | |
| 13 mar 2022 | P65 : 83 | 42:04 | 9 | 10 | 0 | |
| 6 mar 2022 | P69 : 84 | 36:00 | 11 | 6 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2025 · 76 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 6WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 32:06 | 64 | 6,4 | 4,3 | 1,1 | 1,1 | 0,7 | 38,7% | 37,5% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | HOMIES | 9 | 33:38 | 88 | 9,8 | 7,2 | 0,7 | 0,7 | 0,3 | 43,6% | 40,0% | 57,1% |
| 4WBA3. Liga | HOMIES | 9 | 30:26 | 63 | 7,0 | 8,0 | 0,9 | 0,9 | 0,4 | 31,5% | 0,0% | 70,0% |
| 3WBA3. Liga | HOMIES | 8 | 35:25 | 90 | 11,3 | 8,0 | 1,5 | 0,8 | 0,8 | 51,2% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 30:51 | 67 | 6,7 | 5,1 | 1,1 | 1,5 | 0,0 | 38,7% | — | 60,0% |
| 2WBABaraże | HOMIES | 1 | 37:43 | 9 | 9,0 | 6,0 | 1,0 | 0,0 | 2,0 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 1WBA2. Liga | HOMIES | 10 | 37:57 | 80 | 8,0 | 8,2 | 1,2 | 0,8 | 0,9 | 37,6% | 0,0% | 44,4% |
| UNBA 502. Liga | HOMIES | 10 | 36:14 | 71 | 7,1 | 6,4 | 1,4 | 1,0 | 0,6 | 39,2% | 0,0% | 52,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | HOMIES | 6 | 37:43 | 42 | 7,0 | 6,3 | 0,7 | 0,8 | 0,5 | 41,7% | 40,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | HOMIES | 3 | 35:40 | 17 | 5,7 | 4,0 | 0,7 | 2,0 | 0,3 | 33,3% | 50,0% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






