MichałMajak
- 2020–2023
- 50 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 709pktw karierze
- 14,2pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 1,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1638 min | 32:45 |
| Punkty | 709 | 14,2 |
| Zbiórki | 123 | 2,5 |
| — w ataku | 23 | 0,5 |
| — w obronie | 100 | 2,0 |
| Asysty | 93 | 1,9 |
| Przechwyty | 49 | 1,0 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 46 | 0,9 |
| Przewinienia | 53 | 1,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 47 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 517 | 10,3 |
- 37,3%FG242 z 649 z gry
- 35,8%3P168 z 469 za trzy
- 89,1%FT57 z 64 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 242 | 649 | 37,3% |
| Rzuty za dwa | 74 | 180 | 41,1% |
| Rzuty za trzy | 168 | 469 | 35,8% |
| Rzuty wolne | 57 | 64 | 89,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2WBA2. Liga | SAHEL | 7 | 32:27 | 89 | 12,7 | 1,7 | 2,1 | 0,3 | 0,0 | 34,8% | 32,8% | 70,0% |
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 11 | 35:59 | 132 | 12,0 | 2,8 | 2,0 | 1,3 | 0,0 | 31,5% | 29,0% | 90,0% |
| UNBA 501. Liga | SAHEL | 1 | 48:00 | 25 | 25,0 | 4,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 38,9% | 40,0% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 10 | 31:51 | 162 | 16,2 | 2,8 | 1,7 | 1,1 | 0,0 | 39,9% | 38,8% | 85,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 7 | 35:11 | 105 | 15,0 | 1,7 | 1,4 | 1,3 | 0,0 | 38,9% | 38,2% | 90,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 4 | 37:27 | 90 | 22,5 | 2,5 | 2,0 | 1,5 | 0,0 | 46,0% | 47,7% | 100,0% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 6 | 25:04 | 62 | 10,3 | 2,5 | 2,0 | 0,7 | 0,2 | 39,0% | 30,4% | 100,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 4 | 25:27 | 44 | 11,0 | 2,8 | 1,8 | 0,8 | 0,5 | 34,9% | 37,5% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






