MichalMichalski
5INIEMAMOCNILiga Mistrzów · 8WBA
- 2021–2026
- 116 meczów w karierze
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 14pktw 10 meczach
- 1,4pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 2,9astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 39,7%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 52,0%
- 33,3%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 48,9%
- 13,3%Udział trójek w rzutach z gryliga: 39,8%
Średnia ligi to średnia z 132 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w Liga Mistrzów (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 3punktów w końcówkachw 3 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- —z gry w końcówkach0 z 0 rzutów z gry
- 100,0%wolne w końcówkach3 z 3 rzutów wolnych
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 3 / 7 | 42,9% | 52,9% |
| Półdystans | 2 / 6 | 33,3% | 47,5% |
| Za trzy | 0 / 2 | 0,0% | 30,1% |
| Razem z gry | 5 / 15 | 33,3% | 42,9% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 4najwięcej punktówz POST PRIME, 26 kwi 2026
- 3najwięcej zbiórekz POLSKA KLUB SPORTOWY, 15 lut 2026
- 5najwięcej asystz POLIBUDA, 10 maj 2026
- 7najlepszy mecz (EFF)4 pkt, 1 zb, 3 as — z POST PRIME, 26 kwi 2026
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 116 meczów · 11 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3639 min | 31:22 |
| Punkty | 290 | 2,5 |
| Zbiórki | 258 | 2,2 |
| — w ataku | 33 | 0,3 |
| — w obronie | 225 | 1,9 |
| Asysty | 505 | 4,4 |
| Przechwyty | 88 | 0,8 |
| Bloki | 5 | 0,0 |
| Straty | 281 | 2,4 |
| Przewinienia | 167 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 133 | 1,1 |
| Ocena (EFF) | 601 | 5,2 |
- 31,2%FG108 z 346 z gry
- 22,0%3P24 z 109 za trzy
- 65,8%FT50 z 76 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 108 | 346 | 31,2% |
| Rzuty za dwa | 84 | 237 | 35,4% |
| Rzuty za trzy | 24 | 109 | 22,0% |
| Rzuty wolne | 50 | 76 | 65,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asyst21 razy · ostatnio z POLSKA KLUB SPORTOWY, 26 sty 2025
- Mecz 5+ przechwytówz WOLVES, 19 lis 2022
- Double-doublez TANDER LEGENDS SNDY, 11 gru 2022
- 100 punktówpunktów w karierze: 290
- 50 meczówrozegranych meczów: 116
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 11
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
TANDER LEGENDS SNDY11 gru 20226pkt11zb16as29eff
HAWAJSKI SNIEG2 kwi 202211pkt2zb8as17eff
ORLY TEMIDY9 mar 20255pkt8zb5as14eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






