MichalNowak
8INDEX MOCY1. Liga · 7WBA
- 2022–2026
- 46 meczów w karierze
- 7 sezonów
- 2 drużyny
- 116pktw 10 meczach
- 11,6pktna mecz
- 5,7zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 352 min | 35:14 |
| Punkty | 116 | 11,6 |
| Zbiórki | 57 | 5,7 |
| — w ataku | 14 | 1,4 |
| — w obronie | 43 | 4,3 |
| Asysty | 34 | 3,4 |
| Przechwyty | 28 | 2,8 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 29 | 2,9 |
| Przewinienia | 17 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 41 | 4,1 |
| Ocena (EFF) | 123 | 12,3 |
- 42,2%FG43 z 102 z gry
- 8,7%3P2 z 23 za trzy
- 51,9%FT28 z 54 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 43 | 102 | 42,2% |
| Rzuty za dwa | 41 | 79 | 51,9% |
| Rzuty za trzy | 2 | 23 | 8,7% |
| Rzuty wolne | 28 | 54 | 51,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 gru 2025 | P44 : 49 | 33:57 | 8 | 3 | 5 | |
| 7 gru 2025 | P52 : 67 | 31:46 | 7 | 10 | 2 | |
| 29 lis 2025 | Z78 : 66 | 34:02 | 10 | 6 | 5 | |
| 23 lis 2025 | P59 : 69 | 44:21 | 13 | 5 | 4 | |
| 16 lis 2025 | P56 : 58 | 45:23 | 18 | 5 | 1 | |
| 9 lis 2025 | Z70 : 52 | 38:07 | 4 | 8 | 3 | |
| 19 paź 2025 | Z62 : 52 | 39:04 | 16 | 4 | 5 | |
| 11 paź 2025 | Z82 : 66 | 34:45 | 14 | 10 | 4 | |
| 5 paź 2025 | Z68 : 57 | 38:58 | 12 | 5 | 4 | |
| 21 wrz 2025 | P65 : 66 | 12:00 | 14 | 1 | 1 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2022–2026 · 46 meczów · 7 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 36:58 | 36 | 9,0 | 3,3 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 48,4% | 20,0% | 55,6% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 32:41 | 86 | 8,6 | 6,0 | 4,2 | 1,9 | 0,3 | 41,1% | 0,0% | 44,1% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 10 | 35:14 | 116 | 11,6 | 5,7 | 3,4 | 2,8 | 0,2 | 42,2% | 8,7% | 51,9% |
| 6WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 38:06 | 105 | 15,0 | 5,9 | 4,7 | 1,7 | 0,4 | 49,4% | 13,3% | 55,3% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 6 | 41:42 | 81 | 13,5 | 5,0 | 4,0 | 3,3 | 0,5 | 46,6% | 12,5% | 50,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 7 | 41:23 | 94 | 13,4 | 5,7 | 5,7 | 1,9 | 0,3 | 50,0% | 26,7% | 57,1% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 2 | 14:38 | 2 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 0,5 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






