MichalOsial
- 2024–2026
- 38 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 154pktw karierze
- 4,1pktna mecz
- 6,3zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 959 min | 25:14 |
| Punkty | 154 | 4,1 |
| Zbiórki | 239 | 6,3 |
| — w ataku | 57 | 1,5 |
| — w obronie | 182 | 4,8 |
| Asysty | 32 | 0,8 |
| Przechwyty | 19 | 0,5 |
| Bloki | 11 | 0,3 |
| Straty | 35 | 0,9 |
| Przewinienia | 65 | 1,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 20 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 284 | 7,5 |
- 36,3%FG73 z 201 z gry
- 33,3%3P4 z 12 za trzy
- 33,3%FT4 z 12 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 73 | 201 | 36,3% |
| Rzuty za dwa | 69 | 189 | 36,5% |
| Rzuty za trzy | 4 | 12 | 33,3% |
| Rzuty wolne | 4 | 12 | 33,3% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | BASKET KOCJANA | 5 | 26:50 | 14 | 2,8 | 6,4 | 0,8 | 0,6 | 0,2 | 35,0% | 0,0% | — |
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 22:26 | 33 | 4,1 | 6,3 | 1,1 | 0,5 | 0,5 | 44,4% | 0,0% | 50,0% |
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 23:52 | 26 | 4,3 | 7,3 | 0,2 | 0,7 | 0,2 | 48,1% | 0,0% | 0,0% |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 23:27 | 41 | 4,1 | 5,6 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 32,2% | 60,0% | — |
| 4WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 9 | 29:44 | 40 | 4,4 | 6,3 | 1,4 | 0,4 | 0,6 | 30,5% | 33,3% | 37,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






