MichałOsowski
3INDEX MOCY1. Liga · 8WBA
- 2021–2026
- 77 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 2 drużyny
- 51pktw 9 meczach
- 5,7pktna mecz
- 4,9zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 215 min | 23:50 |
| Punkty | 51 | 5,7 |
| Zbiórki | 44 | 4,9 |
| — w ataku | 9 | 1,0 |
| — w obronie | 35 | 3,9 |
| Asysty | 15 | 1,7 |
| Przechwyty | 7 | 0,8 |
| Bloki | 2 | 0,2 |
| Straty | 5 | 0,6 |
| Przewinienia | 13 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 1,6 |
| Ocena (EFF) | 78 | 8,7 |
- 31,9%FG15 z 47 z gry
- 18,8%3P3 z 16 za trzy
- 81,8%FT18 z 22 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 15 | 47 | 31,9% |
| Rzuty za dwa | 12 | 31 | 38,7% |
| Rzuty za trzy | 3 | 16 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 18 | 22 | 81,8% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach INDEX MOCY. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | Z75 : 66 | 21:18 | 4 | 6 | 4 | |
| 24 maj 2026 | Z68 : 66 | 25:43 | 12 | 5 | 0 | |
| 17 maj 2026 | Z70 : 58 | 20:16 | 2 | 4 | 0 | |
| 10 maj 2026 | Z81 : 70 | 24:01 | 5 | 1 | 2 | |
| 19 kwi 2026 | Z63 : 58 | 26:46 | 4 | 7 | 3 | |
| 12 kwi 2026 | Z63 : 51 | 28:25 | 2 | 9 | 1 | |
| 28 mar 2026 | Z62 : 60 | 20:41 | 6 | 2 | 0 | |
| 22 mar 2026 | Z62 : 50 | 21:28 | 7 | 2 | 2 | |
| 15 lut 2026 | P71 : 78 | 25:56 | 9 | 8 | 3 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 77 meczów · 10 sezonów · 2 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INDEX MOCY | 4 | 23:07 | 21 | 5,3 | 2,5 | 1,0 | 1,5 | 0,3 | 44,4% | 42,9% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | INDEX MOCY | 9 | 23:50 | 51 | 5,7 | 4,9 | 1,7 | 0,8 | 0,2 | 31,9% | 18,8% | 81,8% |
| 7WBA1. Liga | INDEX MOCY | 11 | 30:36 | 88 | 8,0 | 3,9 | 2,0 | 1,0 | 0,3 | 41,9% | 36,0% | 46,7% |
| 5WBA1. Liga | INDEX MOCY | 7 | 38:31 | 73 | 10,4 | 5,1 | 2,1 | 1,3 | 0,3 | 36,9% | 15,0% | 27,8% |
| 5WBABaraże | INDEX MOCY | 1 | 39:46 | 10 | 10,0 | 4,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 36,4% | 0,0% | 100,0% |
| 4WBA2. Liga | INDEX MOCY | 6 | 21:41 | 34 | 5,7 | 3,0 | 1,7 | 1,0 | 0,0 | 41,2% | 18,2% | 44,4% |
| 3WBA2. Liga | BAT MOCY | 9 | 33:07 | 83 | 9,2 | 4,1 | 3,9 | 1,8 | 0,1 | 36,3% | 13,9% | 60,0% |
| 2WBA1. Liga | BAT MOCY | 10 | 33:37 | 80 | 8,0 | 4,5 | 2,8 | 0,8 | 0,4 | 38,4% | 25,8% | 66,7% |
| 2WBABaraże | BAT MOCY | 1 | 41:52 | 11 | 11,0 | 5,0 | 5,0 | 4,0 | 1,0 | 33,3% | 25,0% | 66,7% |
| 1WBA1. Liga | BAT MOCY | 6 | 30:21 | 55 | 9,2 | 2,5 | 3,5 | 0,7 | 0,2 | 46,9% | 27,3% | 46,2% |
| UNBA 501. Liga | BAT MOCY | 5 | 36:09 | 33 | 6,6 | 3,4 | 2,8 | 1,0 | 0,2 | 27,7% | 16,7% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | BAT MOCY | 8 | 30:35 | 42 | 5,3 | 3,5 | 1,8 | 1,0 | 0,0 | 25,7% | 12,5% | 30,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






