Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 257 min | 32:10 |
| Punkty | 58 | 7,3 |
| Zbiórki | 33 | 4,1 |
| — w ataku | 16 | 2,0 |
| — w obronie | 17 | 2,1 |
| Asysty | 29 | 3,6 |
| Przechwyty | 11 | 1,4 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 23 | 2,9 |
| Przewinienia | 10 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 54 | 6,8 |
- 33,3%FG23 z 69 z gry
- 66,7%3P4 z 6 za trzy
- 50,0%FT8 z 16 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 69 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 19 | 63 | 30,2% |
| Rzuty za trzy | 4 | 6 | 66,7% |
| Rzuty wolne | 8 | 16 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (1WBA) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 gru 2022 | P55 : 75 | 40:52 | 10 | 11 | 3 | |
| 4 gru 2022 | P63 : 73 | 29:48 | 1 | 6 | 2 | |
| 19 lis 2022 | Z54 : 53 | 37:23 | 9 | 4 | 0 | |
| 5 lis 2022 | P63 : 76 | 33:40 | 12 | 3 | 5 | |
| 23 paź 2022 | P79 : 99 | 41:34 | 17 | 6 | 12 | |
| 16 paź 2022 | P45 : 75 | 41:51 | 0 | 2 | 3 | |
| 8 paź 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 2 paź 2022 | Z75 : 72 | 32:10 | 9 | 1 | 4 |
8 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 31 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 8 | 32:10 | 58 | 7,3 | 4,1 | 3,6 | 1,4 | 0,0 | 33,3% | 66,7% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 10 | 40:11 | 92 | 9,2 | 5,5 | 4,9 | 2,9 | 0,2 | 41,8% | 10,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 3 | 37:48 | 42 | 14,0 | 5,0 | 3,3 | 1,7 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 2 | 38:33 | 13 | 6,5 | 9,0 | 6,0 | 1,5 | 0,0 | 38,5% | 100,0% | 28,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 4 | 35:14 | 49 | 12,3 | 11,3 | 4,0 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 100,0% | 72,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 4 | 36:51 | 36 | 9,0 | 8,5 | 3,5 | 2,8 | 0,5 | 45,7% | 25,0% | 23,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






