Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 113 min | 37:48 |
| Punkty | 42 | 14,0 |
| Zbiórki | 15 | 5,0 |
| — w ataku | 3 | 1,0 |
| — w obronie | 12 | 4,0 |
| Asysty | 10 | 3,3 |
| Przechwyty | 5 | 1,7 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 8 | 2,7 |
| Przewinienia | 2 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 1,3 |
| Ocena (EFF) | 47 | 15,7 |
- 57,1%FG20 z 35 z gry
- 0,0%3P0 z 2 za trzy
- 50,0%FT2 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 20 | 35 | 57,1% |
| Rzuty za dwa | 20 | 33 | 60,6% |
| Rzuty za trzy | 0 | 2 | 0,0% |
| Rzuty wolne | 2 | 4 | 50,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach SAHEL. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15 sty 2022 | Z86 : 85 | 30:49 | 9 | 3 | 3 | |
| 5 gru 2021 | Z78 : 74 | 37:55 | 16 | 6 | 2 | |
| 13 lis 2021 | Z82 : 69 | 44:40 | 17 | 6 | 5 |
3 mecze, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2022 · 31 meczów · 5 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1WBA2. Liga | SAHEL | 8 | 32:10 | 58 | 7,3 | 4,1 | 3,6 | 1,4 | 0,0 | 33,3% | 66,7% | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | SAHEL | 10 | 40:11 | 92 | 9,2 | 5,5 | 4,9 | 2,9 | 0,2 | 41,8% | 10,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | SAHEL | 3 | 37:48 | 42 | 14,0 | 5,0 | 3,3 | 1,7 | 0,0 | 57,1% | 0,0% | 50,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | SAHEL | 2 | 38:33 | 13 | 6,5 | 9,0 | 6,0 | 1,5 | 0,0 | 38,5% | 100,0% | 28,6% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | SAHEL | 4 | 35:14 | 49 | 12,3 | 11,3 | 4,0 | 1,5 | 0,3 | 33,3% | 100,0% | 72,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | SAHEL | 4 | 36:51 | 36 | 9,0 | 8,5 | 3,5 | 2,8 | 0,5 | 45,7% | 25,0% | 23,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






