MichalRohovyi
00TEKOpro
- 2020–2022
- 16 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 195pktw karierze
- 12,2pktna mecz
- 9,6zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 591 min | 36:58 |
| Punkty | 195 | 12,2 |
| Zbiórki | 154 | 9,6 |
| — w ataku | 60 | 3,8 |
| — w obronie | 94 | 5,9 |
| Asysty | 25 | 1,6 |
| Przechwyty | 22 | 1,4 |
| Bloki | 26 | 1,6 |
| Straty | 37 | 2,3 |
| Przewinienia | 15 | 0,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 38 | 2,4 |
| Ocena (EFF) | 268 | 16,8 |
- 44,3%FG78 z 176 z gry
- 22,2%3P8 z 36 za trzy
- 62,0%FT31 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 78 | 176 | 44,3% |
| Rzuty za dwa | 70 | 140 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 8 | 36 | 22,2% |
| Rzuty wolne | 31 | 50 | 62,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| UNBA 503. Liga | TEKOpro | 2 | 42:34 | 19 | 9,5 | 7,0 | 1,0 | 0,5 | 1,0 | 50,0% | 0,0% | 37,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | TEKOpro | 3 | 33:54 | 22 | 7,3 | 6,7 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 32,1% | 0,0% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | TEKOpro | 1 | 44:19 | 10 | 10,0 | 17,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | — |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | TEKOpro | 1 | 46:40 | 29 | 29,0 | 12,0 | 2,0 | 0,0 | 1,0 | 56,5% | 0,0% | 75,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | TEKOpro | 9 | 34:51 | 115 | 12,8 | 10,1 | 1,8 | 1,7 | 2,6 | 45,7% | 34,8% | 65,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






