MichalSamborski
- 2021–2026
- 53 mecze
- 10 sezonów
- 1 drużyna
- 1004pktw karierze
- 18,9pktna mecz
- 5,1zbna mecz
- 3,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1970 min | 37:10 |
| Punkty | 1004 | 18,9 |
| Zbiórki | 270 | 5,1 |
| — w ataku | 56 | 1,1 |
| — w obronie | 214 | 4,0 |
| Asysty | 182 | 3,4 |
| Przechwyty | 123 | 2,3 |
| Bloki | 29 | 0,5 |
| Straty | 122 | 2,3 |
| Przewinienia | 72 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 153 | 2,9 |
| Ocena (EFF) | 1006 | 19,0 |
- 47,4%FG378 z 797 z gry
- 33,1%3P118 z 357 za trzy
- 68,1%FT130 z 191 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 378 | 797 | 47,4% |
| Rzuty za dwa | 260 | 440 | 59,1% |
| Rzuty za trzy | 118 | 357 | 33,1% |
| Rzuty wolne | 130 | 191 | 68,1% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 43:16 | 26 | 13,0 | 8,0 | 2,5 | 2,0 | 1,5 | 29,0% | 25,0% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 33:06 | 58 | 11,6 | 3,6 | 2,8 | 1,6 | 0,4 | 41,5% | 9,5% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 45:05 | 132 | 26,4 | 4,2 | 3,8 | 3,2 | 0,8 | 47,3% | 28,9% | 83,8% |
| 6WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 2 | 33:52 | 30 | 15,0 | 7,5 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 39,3% | 50,0% | 60,0% |
| 5WBA1. Liga | ORLY TEMIDY | 6 | 42:48 | 112 | 18,7 | 5,5 | 2,7 | 2,8 | 0,8 | 47,7% | 28,6% | 69,2% |
| 4WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 35:14 | 93 | 18,6 | 4,2 | 4,2 | 1,4 | 0,6 | 50,7% | 35,7% | 53,8% |
| 3WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 31:37 | 74 | 18,5 | 2,8 | 2,5 | 2,0 | 0,5 | 61,2% | 38,1% | 54,5% |
| 1WBA2. Liga | ORLY TEMIDY | 8 | 45:08 | 178 | 22,3 | 5,5 | 4,3 | 3,5 | 0,1 | 45,3% | 36,5% | 61,8% |
| UNBA 502. Liga | ORLY TEMIDY | 7 | 31:21 | 129 | 18,4 | 5,0 | 3,4 | 2,1 | 0,4 | 48,6% | 39,2% | 55,6% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | ORLY TEMIDY | 5 | 32:19 | 100 | 20,0 | 7,0 | 4,6 | 1,6 | 0,6 | 48,6% | 35,7% | 72,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | ORLY TEMIDY | 4 | 30:45 | 72 | 18,0 | 5,3 | 3,5 | 2,5 | 0,8 | 52,8% | 37,5% | 77,8% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






