MichalStachowicz
7KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE1. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2020–2026
- 38 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 65pktw 10 meczach
- 6,5pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 4,4astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 299 min | 29:53 |
| Punkty | 65 | 6,5 |
| Zbiórki | 20 | 2,0 |
| — w ataku | 2 | 0,2 |
| — w obronie | 18 | 1,8 |
| Asysty | 44 | 4,4 |
| Przechwyty | 10 | 1,0 |
| Bloki | 4 | 0,4 |
| Straty | 16 | 1,6 |
| Przewinienia | 20 | 2,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 27 | 2,7 |
| Ocena (EFF) | 56 | 5,6 |
- 29,5%FG23 z 78 z gry
- 11,8%3P2 z 17 za trzy
- 51,5%FT17 z 33 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 23 | 78 | 29,5% |
| Rzuty za dwa | 21 | 61 | 34,4% |
| Rzuty za trzy | 2 | 17 | 11,8% |
| Rzuty wolne | 17 | 33 | 51,5% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14 mar 2021 | Z51 : 44 | 32:40 | 5 | 0 | 5 | |
| 7 mar 2021 | P60 : 104 | 35:37 | 9 | 1 | 5 | |
| 28 lut 2021 | P55 : 68 | 33:13 | 7 | 4 | 3 | |
| 14 lut 2021 | P54 : 56 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 19 gru 2020 | Z79 : 77 | 36:15 | 6 | 2 | 5 | |
| 13 gru 2020 | Z67 : 61 | 28:30 | 3 | 1 | 2 | |
| 25 paź 2020 | Z56 : 43 | 32:45 | 14 | 2 | 3 | |
| 18 paź 2020 | Z85 : 61 | 40:19 | 11 | 5 | 7 | |
| 11 paź 2020 | P63 : 77 | 29:41 | 4 | 4 | 9 | |
| 4 paź 2020 | P45 : 46 | 29:51 | 6 | 1 | 5 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 38 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 43:49 | 3 | 3,0 | 3,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 75,0% |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 29:41 | 19 | 6,3 | 2,7 | 0,7 | 0,0 | 0,0 | 41,2% | 25,0% | 50,0% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 13:17 | 3 | 1,0 | 0,7 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 75,0% |
| 7WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 3 | 14:21 | 17 | 5,7 | 2,3 | 0,3 | 0,0 | 0,0 | 50,0% | — | 60,0% |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 4 | 8:44 | 1 | 0,3 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | 16,7% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 4 | 16:18 | 9 | 2,3 | 1,8 | 1,0 | 0,5 | 0,3 | 11,1% | 0,0% | 63,6% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 8 | 22:47 | 33 | 4,1 | 1,8 | 2,4 | 0,8 | 0,4 | 35,3% | 0,0% | 56,3% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 21:33 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 10 | 29:53 | 65 | 6,5 | 2,0 | 4,4 | 1,0 | 0,4 | 29,5% | 11,8% | 51,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






