MichalSybilski
- 2025–2026
- 30 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 86pktw karierze
- 2,9pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 1,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 647 min | 21:34 |
| Punkty | 86 | 2,9 |
| Zbiórki | 52 | 1,7 |
| — w ataku | 8 | 0,3 |
| — w obronie | 44 | 1,5 |
| Asysty | 53 | 1,8 |
| Przechwyty | 10 | 0,3 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 45 | 1,5 |
| Przewinienia | 55 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 61 | 2,0 |
- 24,0%FG29 z 121 z gry
- 24,7%3P23 z 93 za trzy
- 62,5%FT5 z 8 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 121 | 24,0% |
| Rzuty za dwa | 6 | 28 | 21,4% |
| Rzuty za trzy | 23 | 93 | 24,7% |
| Rzuty wolne | 5 | 8 | 62,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | MOOSES | 4 | 13:30 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,8 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | MOOSES | 9 | 21:02 | 9 | 1,0 | 1,4 | 2,1 | 0,3 | 0,0 | 11,1% | 9,5% | 50,0% |
| 7WBA2. Liga | MOOSES | 10 | 23:14 | 47 | 4,7 | 1,6 | 1,7 | 0,6 | 0,0 | 27,6% | 28,9% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | MOOSES | 7 | 24:29 | 30 | 4,3 | 2,7 | 2,0 | 0,1 | 0,0 | 32,3% | 36,4% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






