MichalSzala
- 2024–2026
- 25 meczów
- 5 sezonów
- 2 drużyny
- 71pktw karierze
- 2,8pktna mecz
- 3,5zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 601 min | 24:03 |
| Punkty | 71 | 2,8 |
| Zbiórki | 88 | 3,5 |
| — w ataku | 21 | 0,8 |
| — w obronie | 67 | 2,7 |
| Asysty | 19 | 0,8 |
| Przechwyty | 16 | 0,6 |
| Bloki | 2 | 0,1 |
| Straty | 25 | 1,0 |
| Przewinienia | 41 | 1,6 |
| Przewinienia rywali na nim | 23 | 0,9 |
| Ocena (EFF) | 74 | 3,0 |
- 23,6%FG25 z 106 z gry
- 14,6%3P7 z 48 za trzy
- 46,7%FT14 z 30 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 25 | 106 | 23,6% |
| Rzuty za dwa | 18 | 58 | 31,0% |
| Rzuty za trzy | 7 | 48 | 14,6% |
| Rzuty wolne | 14 | 30 | 46,7% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 3 | 24:35 | 3 | 1,0 | 4,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 12,5% | 0,0% | 50,0% |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 27:46 | 44 | 4,4 | 3,3 | 0,9 | 0,8 | 0,0 | 31,4% | 20,0% | 38,9% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 9 | 24:17 | 20 | 2,2 | 4,6 | 0,7 | 0,6 | 0,1 | 15,8% | 16,7% | 60,0% |
| 5WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 31:23 | 4 | 4,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 22,2% | 0,0% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






