MichalZiska
8FOR THE WIN2. Liga · 48. Sezon - Jesień 2020
- 2021–2024
- 32 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 0pktw 1 meczu
- 0,0pktna mecz
- 0,0zbna mecz
- 0,0astna mecz
Ostatni mecz
Brak rozegranego meczu.
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 0 min | 0:00 |
| Punkty | 0 | 0,0 |
| Zbiórki | 0 | 0,0 |
| — w ataku | 0 | 0,0 |
| — w obronie | 0 | 0,0 |
| Asysty | 0 | 0,0 |
| Przechwyty | 0 | 0,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 0 | 0,0 |
| Przewinienia | 0 | 0,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 0 | 0,0 |
| Ocena (EFF) | 0 | 0,0 |
- —FGani jednej próby z gry
- —3Pani jednej próby za trzy
- —FTani jednej próby z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 0 | 0 | — |
| Rzuty za dwa | 0 | 0 | — |
| Rzuty za trzy | 0 | 0 | — |
| Rzuty wolne | 0 | 0 | — |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (48. Sezon - Jesień 2020) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2024 · 32 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 39:30 | 7 | 7,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 100,0% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 39:03 | 62 | 10,3 | 4,3 | 3,5 | 1,3 | 0,0 | 35,0% | 16,7% | 72,0% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 16 | 16,0 | 1,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 90,9% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 33:20 | 44 | 7,3 | 3,8 | 3,2 | 1,3 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 81,8% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 44:59 | 9 | 9,0 | 3,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 9 | 33:35 | 76 | 8,4 | 5,6 | 3,0 | 2,2 | 0,0 | 39,7% | 6,7% | 68,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 4 | 34:05 | 30 | 7,5 | 5,0 | 2,5 | 3,0 | 0,0 | 60,9% | 66,7% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 3 | 27:31 | 22 | 7,3 | 3,3 | 1,0 | 2,3 | 0,0 | 38,1% | 66,7% | 80,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






