MichalZiska
77FOR THE WIN2. Liga · UNBA 50
- 2021–2024
- 32 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 76pktw 9 meczach
- 8,4pktna mecz
- 5,6zbna mecz
- 3,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 302 min | 33:35 |
| Punkty | 76 | 8,4 |
| Zbiórki | 50 | 5,6 |
| — w ataku | 18 | 2,0 |
| — w obronie | 32 | 3,6 |
| Asysty | 27 | 3,0 |
| Przechwyty | 20 | 2,2 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 13 | 1,4 |
| Przewinienia | 13 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 11 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 107 | 11,9 |
- 39,7%FG31 z 78 z gry
- 6,7%3P1 z 15 za trzy
- 68,4%FT13 z 19 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 31 | 78 | 39,7% |
| Rzuty za dwa | 30 | 63 | 47,6% |
| Rzuty za trzy | 1 | 15 | 6,7% |
| Rzuty wolne | 13 | 19 | 68,4% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (UNBA 50) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28 maj 2022 | Z20 : 0 | 0:00 | 0 | 0 | 0 | |
| 21 maj 2022 | Z70 : 63 | 28:45 | 10 | 6 | 2 | |
| 15 maj 2022 | P64 : 82 | 36:43 | 6 | 7 | 2 | |
| 8 maj 2022 | Z71 : 67 | 40:06 | 17 | 6 | 2 | |
| 23 kwi 2022 | Z92 : 40 | 34:28 | 8 | 11 | 5 | |
| 9 kwi 2022 | P48 : 74 | 41:51 | 8 | 7 | 4 | |
| 20 mar 2022 | P66 : 76 | 44:17 | 11 | 2 | 7 | |
| 12 mar 2022 | Z71 : 55 | 34:02 | 7 | 7 | 3 | |
| 5 mar 2022 | P65 : 71 | 42:04 | 9 | 4 | 2 |
9 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2024 · 32 mecze · 6 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 39:30 | 7 | 7,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 33,3% | 100,0% | 100,0% |
| 3WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 39:03 | 62 | 10,3 | 4,3 | 3,5 | 1,3 | 0,0 | 35,0% | 16,7% | 72,0% |
| 3WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 40:00 | 16 | 16,0 | 1,0 | 7,0 | 2,0 | 0,0 | 33,3% | 0,0% | 90,9% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 6 | 33:20 | 44 | 7,3 | 3,8 | 3,2 | 1,3 | 0,2 | 33,3% | 0,0% | 81,8% |
| 1WBABaraże | FOR THE WIN | 1 | 44:59 | 9 | 9,0 | 3,0 | 8,0 | 2,0 | 0,0 | 28,6% | — | 50,0% |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 9 | 33:35 | 76 | 8,4 | 5,6 | 3,0 | 2,2 | 0,0 | 39,7% | 6,7% | 68,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 4 | 34:05 | 30 | 7,5 | 5,0 | 2,5 | 3,0 | 0,0 | 60,9% | 66,7% | 0,0% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | FOR THE WIN | 3 | 27:31 | 22 | 7,3 | 3,3 | 1,0 | 2,3 | 0,0 | 38,1% | 66,7% | 80,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20202. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






