Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 48,6%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,3%
- 46,8%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,1%
- 25,8%Udział trójek w rzutach z gryliga: 36,7%
Średnia ligi to średnia z 188 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
W 1 wyrównanym meczu nie oddał rzutu w ostatnich pięciu minutach przy różnicy do pięciu punktów.
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 6 / 11 | 54,5% | 48,5% |
| Półdystans | 7 / 12 | 58,3% | 43,9% |
| Za trzy | 1 / 8 | 12,5% | 27,7% |
| Razem z gry | 14 / 31 | 45,2% | 40,0% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 14najwięcej punktówz TARCHO TERROR, 14 lut 2026
- 2najwięcej zbiórekz TARCHO TERROR, 14 lut 2026
- 1najwięcej asystz HAWAJSKI SNIEG, 19 kwi 2026
- 9najlepszy mecz (EFF)14 pkt, 2 zb, 0 as — z TARCHO TERROR, 14 lut 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2021–2026 · 76 meczów · 10 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 2389 min | 31:26 |
| Punkty | 737 | 9,7 |
| Zbiórki | 316 | 4,2 |
| — w ataku | 102 | 1,3 |
| — w obronie | 214 | 2,8 |
| Asysty | 126 | 1,7 |
| Przechwyty | 52 | 0,7 |
| Bloki | 20 | 0,3 |
| Straty | 130 | 1,7 |
| Przewinienia | 90 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 55 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 660 | 8,7 |
- 42,4%FG329 z 776 z gry
- 25,9%3P43 z 166 za trzy
- 72,0%FT36 z 50 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 329 | 776 | 42,4% |
| Rzuty za dwa | 286 | 610 | 46,9% |
| Rzuty za trzy | 43 | 166 | 25,9% |
| Rzuty wolne | 36 | 50 | 72,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 7+ asystz GKS TACHIMETR, 12 maj 2024
- Mecz 4+ trójkiz BANKSTERS, 6 mar 2022
- Double-doublez HAWAJSKI SNIEG, 5 lut 2023
- 500 punktówpunktów w karierze: 737
- 50 meczówrozegranych meczów: 76
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
GKS TACHIMETR12 maj 202422pkt7zb7as26eff
FASOLKI27 paź 202422pkt7zb4as25eff
FOR THE WIN5 gru 202118pkt3zb6as23eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






