MikolajMichalski
- 2021–2026
- 111 meczów
- 11 sezonów
- 1 drużyna
- 2208pktw karierze
- 19,9pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 5,0astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4504 min | 40:35 |
| Punkty | 2208 | 19,9 |
| Zbiórki | 344 | 3,1 |
| — w ataku | 62 | 0,6 |
| — w obronie | 282 | 2,5 |
| Asysty | 550 | 5,0 |
| Przechwyty | 142 | 1,3 |
| Bloki | 12 | 0,1 |
| Straty | 351 | 3,2 |
| Przewinienia | 204 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 596 | 5,4 |
| Ocena (EFF) | 1805 | 16,3 |
- 47,2%FG821 z 1741 z gry
- 28,1%3P147 z 523 za trzy
- 69,9%FT419 z 599 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 821 | 1741 | 47,2% |
| Rzuty za dwa | 674 | 1218 | 55,3% |
| Rzuty za trzy | 147 | 523 | 28,1% |
| Rzuty wolne | 419 | 599 | 69,9% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 5 | 46:22 | 97 | 19,4 | 4,4 | 5,4 | 1,2 | 0,4 | 41,9% | 32,0% | 60,7% |
| 8WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 10 | 40:29 | 180 | 18,0 | 3,3 | 5,2 | 1,6 | 0,1 | 47,6% | 18,8% | 74,5% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 10 | 43:50 | 207 | 20,7 | 3,4 | 6,6 | 0,8 | 0,1 | 46,7% | 28,9% | 70,4% |
| 6WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 44:10 | 279 | 21,5 | 3,2 | 7,2 | 0,7 | 0,1 | 47,2% | 23,3% | 61,8% |
| 5WBA1. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 40:31 | 273 | 21,0 | 2,5 | 4,2 | 1,3 | 0,2 | 45,7% | 25,8% | 79,5% |
| 5WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 44:31 | 25 | 25,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 58,8% | 0,0% | 71,4% |
| 4WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 43:24 | 210 | 26,3 | 5,5 | 6,6 | 1,3 | 0,3 | 49,1% | 34,4% | 71,1% |
| 3WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 42:43 | 213 | 26,6 | 3,4 | 5,3 | 1,9 | 0,0 | 54,8% | 44,7% | 64,7% |
| 2WBA2. Liga | INIEMAMOCNI | 8 | 38:31 | 131 | 16,4 | 2,4 | 4,9 | 1,5 | 0,1 | 47,5% | 3,8% | 54,5% |
| 1WBA3. Liga | INIEMAMOCNI | 13 | 40:23 | 307 | 23,6 | 3,5 | 4,6 | 1,8 | 0,1 | 47,8% | 34,1% | 82,9% |
| 1WBABaraże | INIEMAMOCNI | 1 | 44:40 | 25 | 25,0 | 5,0 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 55,6% | 33,3% | 33,3% |
| UNBA 503. Liga | INIEMAMOCNI | 10 | 34:11 | 136 | 13,6 | 1,8 | 3,3 | 1,3 | 0,0 | 42,2% | 25,0% | 76,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | INIEMAMOCNI | 7 | 37:47 | 84 | 12,0 | 2,3 | 2,6 | 0,7 | 0,1 | 41,0% | 24,0% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | INIEMAMOCNI | 4 | 27:40 | 41 | 10,3 | 1,3 | 1,3 | 1,8 | 0,0 | 45,7% | 9,1% | 61,5% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






