MikolajRydzewski
- 2024–2026
- 49 meczów
- 5 sezonów
- 3 drużyny
- 108pktw karierze
- 2,2pktna mecz
- 3,0zbna mecz
- 0,7astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1127 min | 23:00 |
| Punkty | 108 | 2,2 |
| Zbiórki | 146 | 3,0 |
| — w ataku | 38 | 0,8 |
| — w obronie | 108 | 2,2 |
| Asysty | 36 | 0,7 |
| Przechwyty | 19 | 0,4 |
| Bloki | 2 | 0,0 |
| Straty | 63 | 1,3 |
| Przewinienia | 61 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 14 | 0,3 |
| Ocena (EFF) | 141 | 2,9 |
- 32,9%FG50 z 152 z gry
- 14,3%3P3 z 21 za trzy
- 50,0%FT5 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 50 | 152 | 32,9% |
| Rzuty za dwa | 47 | 131 | 35,9% |
| Rzuty za trzy | 3 | 21 | 14,3% |
| Rzuty wolne | 5 | 10 | 50,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA2. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 1 | 15:31 | 0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 9WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM TWO | 3 | 31:33 | 6 | 2,0 | 9,3 | 1,0 | 0,0 | 0,3 | 37,5% | 0,0% | — |
| 8WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 8 | 26:23 | 24 | 3,0 | 3,9 | 0,9 | 0,6 | 0,0 | 40,0% | — | — |
| 8WBA3. Liga | YOUNG OLD TEAM ONE | 2 | 26:42 | 4 | 2,0 | 2,5 | 1,5 | 0,5 | 0,0 | 66,7% | — | — |
| 8WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 33:49 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 10 | 25:10 | 24 | 2,4 | 1,8 | 0,8 | 0,3 | 0,0 | 28,9% | 0,0% | 50,0% |
| 7WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 16:01 | 2 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 6WBA3. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 11 | 20:26 | 35 | 3,2 | 2,7 | 0,5 | 0,4 | 0,0 | 41,7% | 20,0% | 50,0% |
| 5WBA2. Liga | DRUZYNA WYBUCH | 11 | 18:46 | 13 | 1,2 | 2,5 | 0,8 | 0,3 | 0,1 | 20,7% | 20,0% | — |
| 5WBABaraże | DRUZYNA WYBUCH | 1 | 19:45 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






