MykhailoStonozhenko
- 2023–2026
- 56 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 783pktw karierze
- 14,0pktna mecz
- 4,3zbna mecz
- 3,3astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1993 min | 35:35 |
| Punkty | 783 | 14,0 |
| Zbiórki | 240 | 4,3 |
| — w ataku | 68 | 1,2 |
| — w obronie | 172 | 3,1 |
| Asysty | 186 | 3,3 |
| Przechwyty | 133 | 2,4 |
| Bloki | 3 | 0,1 |
| Straty | 107 | 1,9 |
| Przewinienia | 103 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 97 | 1,7 |
| Ocena (EFF) | 869 | 15,5 |
- 43,3%FG268 z 619 z gry
- 41,8%3P183 z 438 za trzy
- 78,0%FT64 z 82 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 268 | 619 | 43,3% |
| Rzuty za dwa | 85 | 181 | 47,0% |
| Rzuty za trzy | 183 | 438 | 41,8% |
| Rzuty wolne | 64 | 82 | 78,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 4 | 39:28 | 52 | 13,0 | 4,3 | 3,8 | 3,3 | 0,0 | 33,3% | 28,9% | 63,6% |
| 8WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 13 | 43:32 | 302 | 23,2 | 4,8 | 4,4 | 2,4 | 0,0 | 44,7% | 46,3% | 85,0% |
| 8WBABaraże | HUTNICZE WILKI | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 13,0 | 6,0 | 2,0 | 0,0 | 46,7% | 46,2% | — |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 12 | 27:16 | 92 | 7,7 | 2,9 | 2,4 | 2,2 | 0,0 | 42,5% | 37,5% | 60,0% |
| 5WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 9 | 32:52 | 87 | 9,7 | 4,6 | 3,2 | 2,4 | 0,0 | 46,4% | 42,9% | 71,4% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 35:23 | 131 | 13,1 | 3,8 | 3,3 | 3,1 | 0,1 | 42,3% | 43,6% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 7 | 34:55 | 99 | 14,1 | 4,9 | 2,4 | 1,1 | 0,3 | 44,6% | 37,3% | 85,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






