NatanHajewski
4WARSAW RAPTORS1. Liga · 8WBA
- 2026
- 12 meczów w karierze
- 1 sezon
- 1 drużyna
- 146pktw 11 meczach
- 13,3pktna mecz
- 2,5zbna mecz
- 3,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 409 min | 37:11 |
| Punkty | 146 | 13,3 |
| Zbiórki | 28 | 2,5 |
| — w ataku | 11 | 1,0 |
| — w obronie | 17 | 1,5 |
| Asysty | 39 | 3,5 |
| Przechwyty | 12 | 1,1 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 32 | 2,9 |
| Przewinienia | 6 | 0,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,4 |
| Ocena (EFF) | 70 | 6,4 |
- 33,5%FG60 z 179 z gry
- 20,2%3P19 z 94 za trzy
- 63,6%FT7 z 11 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 60 | 179 | 33,5% |
| Rzuty za dwa | 41 | 85 | 48,2% |
| Rzuty za trzy | 19 | 94 | 20,2% |
| Rzuty wolne | 7 | 11 | 63,6% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 maj 2026 | P53 : 93 | 30:34 | 3 | 3 | 3 | |
| 25 kwi 2026 | P63 : 73 | 35:49 | 9 | 2 | 2 | |
| 18 kwi 2026 | Z105 : 36 | 48:00 | 36 | 2 | 7 | |
| 12 kwi 2026 | P51 : 63 | 22:56 | 8 | 0 | 3 | |
| 29 mar 2026 | P78 : 82 | 44:15 | 20 | 1 | 3 | |
| 22 mar 2026 | P45 : 77 | 44:16 | 11 | 0 | 3 | |
| 14 mar 2026 | P58 : 64 | 35:45 | 12 | 5 | 4 | |
| 8 mar 2026 | P49 : 68 | 41:37 | 10 | 4 | 6 | |
| 28 lut 2026 | P54 : 67 | 39:23 | 15 | 3 | 2 | |
| 21 lut 2026 | P62 : 67 | 42:02 | 12 | 6 | 3 | |
| 15 lut 2026 | Z87 : 56 | 24:21 | 10 | 2 | 3 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2026 · 12 meczów · 1 sezon · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 11 | 37:11 | 146 | 13,3 | 2,5 | 3,5 | 1,1 | 0,0 | 33,5% | 20,2% | 63,6% |
| 8WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 48:00 | 20 | 20,0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 57,1% | 50,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






