OlafSlawinski
- 2024–2026
- 48 meczów
- 5 sezonów
- 1 drużyna
- 190pktw karierze
- 4,0pktna mecz
- 1,9zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1175 min | 24:29 |
| Punkty | 190 | 4,0 |
| Zbiórki | 92 | 1,9 |
| — w ataku | 40 | 0,8 |
| — w obronie | 52 | 1,1 |
| Asysty | 66 | 1,4 |
| Przechwyty | 46 | 1,0 |
| Bloki | 4 | 0,1 |
| Straty | 37 | 0,8 |
| Przewinienia | 70 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 25 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 248 | 5,2 |
- 41,3%FG76 z 184 z gry
- 28,4%3P25 z 88 za trzy
- 72,2%FT13 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 76 | 184 | 41,3% |
| Rzuty za dwa | 51 | 96 | 53,1% |
| Rzuty za trzy | 25 | 88 | 28,4% |
| Rzuty wolne | 13 | 18 | 72,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 4 | 22:22 | 7 | 1,8 | 2,5 | 1,8 | 0,5 | 0,0 | 30,0% | 14,3% | — |
| 7WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 9 | 30:01 | 48 | 5,3 | 2,6 | 1,6 | 1,3 | 0,3 | 41,3% | 36,0% | 33,3% |
| 7WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 3:34 | 0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 19:39 | 25 | 2,5 | 1,5 | 0,8 | 0,8 | 0,0 | 37,5% | 30,8% | 60,0% |
| 6WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 9:43 | 2 | 2,0 | 2,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 100,0% | — | — |
| 5WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 10 | 20:13 | 22 | 2,2 | 0,8 | 0,8 | 0,7 | 0,1 | 41,7% | 20,0% | — |
| 5WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 18:33 | 6 | 6,0 | 0,0 | 0,0 | 2,0 | 0,0 | 50,0% | 100,0% | — |
| 4WBA2. Liga | POLSKA KLUB SPORTOWY | 11 | 32:23 | 70 | 6,4 | 2,7 | 2,3 | 1,1 | 0,0 | 41,4% | 17,9% | 87,5% |
| 4WBABaraże | POLSKA KLUB SPORTOWY | 1 | 28:53 | 10 | 10,0 | 2,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 60,0% | 66,7% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






