OlegSokolov
16WARSAW RAPTORS1. Liga · 7WBA
- 2021–2026
- 97 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 5 drużyn
- 144pktw 10 meczach
- 14,4pktna mecz
- 6,2zbna mecz
- 1,6astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 342 min | 34:13 |
| Punkty | 144 | 14,4 |
| Zbiórki | 62 | 6,2 |
| — w ataku | 11 | 1,1 |
| — w obronie | 51 | 5,1 |
| Asysty | 16 | 1,6 |
| Przechwyty | 13 | 1,3 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 13 | 1,3 |
| Przewinienia | 19 | 1,9 |
| Przewinienia rywali na nim | 15 | 1,5 |
| Ocena (EFF) | 132 | 13,2 |
- 37,8%FG54 z 143 z gry
- 38,5%3P20 z 52 za trzy
- 88,9%FT16 z 18 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 54 | 143 | 37,8% |
| Rzuty za dwa | 34 | 91 | 37,4% |
| Rzuty za trzy | 20 | 52 | 38,5% |
| Rzuty wolne | 16 | 18 | 88,9% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (7WBA) w barwach WARSAW RAPTORS. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11 sty 2026 | P74 : 85 | 36:34 | 24 | 5 | 1 | |
| 21 gru 2025 | P61 : 64 | 37:58 | 14 | 6 | 2 | |
| 14 gru 2025 | Z49 : 44 | 37:46 | 8 | 5 | 1 | |
| 7 gru 2025 | Z74 : 65 | 34:02 | 25 | 5 | 1 | |
| 22 lis 2025 | Z69 : 59 | 43:25 | 21 | 11 | 4 | |
| 15 lis 2025 | P42 : 66 | 37:10 | 8 | 4 | 0 | |
| 9 lis 2025 | Z72 : 59 | 25:22 | 15 | 1 | 1 | |
| 18 paź 2025 | P45 : 50 | 24:36 | 4 | 2 | 0 | |
| 4 paź 2025 | Z85 : 62 | 30:21 | 11 | 13 | 3 | |
| 21 wrz 2025 | Z56 : 41 | 34:52 | 14 | 10 | 3 |
10 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 97 meczów · 10 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 4 | 29:37 | 53 | 13,3 | 5,3 | 1,0 | 0,3 | 0,0 | 37,5% | 39,1% | 100,0% |
| 8WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 37:30 | 17 | 17,0 | 7,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 50,0% | 100,0% |
| 7WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 10 | 34:13 | 144 | 14,4 | 6,2 | 1,6 | 1,3 | 0,1 | 37,8% | 38,5% | 88,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | HUTNICZE WILKI | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 6WBA1. Liga | WARSAW RAPTORS | 8 | 34:53 | 102 | 12,8 | 5,1 | 1,4 | 0,5 | 0,3 | 36,1% | 29,3% | 75,0% |
| 6WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 42:40 | 33 | 33,0 | 11,0 | 5,0 | 3,0 | 0,0 | 54,2% | 50,0% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | WARSAW RAPTORS | 9 | 28:44 | 91 | 10,1 | 6,7 | 1,6 | 1,3 | 0,3 | 48,8% | 25,0% | 60,0% |
| 5WBABaraże | WARSAW RAPTORS | 1 | 40:37 | 18 | 18,0 | 8,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 47,1% | 100,0% | 50,0% |
| 4WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 10 | 15:24 | 18 | 1,8 | 2,8 | 0,9 | 0,5 | 0,1 | 37,5% | 0,0% | — |
| 4WBA3. Liga | DREAM TEAM | 3 | 28:02 | 25 | 8,3 | 10,3 | 1,3 | 0,3 | 0,0 | 34,6% | 66,7% | 37,5% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 4 | 21:09 | 4 | 1,0 | 4,8 | 1,0 | 0,3 | 0,3 | 15,4% | 0,0% | — |
| 3WBA2. Liga | MM PROBASKET | 9 | 38:33 | 110 | 12,2 | 7,3 | 2,2 | 1,1 | 0,0 | 44,1% | 31,3% | 60,0% |
| 2WBA2. Liga | LITERY | 10 | 36:59 | 129 | 12,9 | 8,9 | 2,4 | 0,9 | 0,0 | 47,5% | 14,3% | 57,7% |
| 1WBA3. Liga | LITERY | 10 | 35:04 | 136 | 13,6 | 8,9 | 3,4 | 1,3 | 0,5 | 45,2% | 30,8% | 71,4% |
| 1WBABaraże | LITERY | 1 | 46:34 | 22 | 22,0 | 10,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 45,0% | 0,0% | 57,1% |
| UNBA 503. Liga | LITERY | 8 | 41:16 | 135 | 16,9 | 10,5 | 1,9 | 0,9 | 0,0 | 44,5% | 26,7% | 64,3% |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | LITERY | 5 | 34:02 | 57 | 11,4 | 9,8 | 1,4 | 0,6 | 0,2 | 36,2% | 40,0% | 62,5% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | LITERY | 2 | 33:41 | 33 | 16,5 | 10,5 | 2,0 | 1,5 | 0,5 | 36,6% | 12,5% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






