PatrycjuszJablonski
13WARSAW GREEN GOOSE3. Liga · 1WBA
- 2021–2026
- 35 meczów w karierze
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 39pktw 5 meczach
- 7,8pktna mecz
- 8,4zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 156 min | 31:15 |
| Punkty | 39 | 7,8 |
| Zbiórki | 42 | 8,4 |
| — w ataku | 12 | 2,4 |
| — w obronie | 30 | 6,0 |
| Asysty | 6 | 1,2 |
| Przechwyty | 6 | 1,2 |
| Bloki | 3 | 0,6 |
| Straty | 10 | 2,0 |
| Przewinienia | 9 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 46 | 9,2 |
- 33,3%FG18 z 54 z gry
- 7,7%3P1 z 13 za trzy
- 33,3%FT2 z 6 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 18 | 54 | 33,3% |
| Rzuty za dwa | 17 | 41 | 41,5% |
| Rzuty za trzy | 1 | 13 | 7,7% |
| Rzuty wolne | 2 | 6 | 33,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek 3. Liga (1WBA) w barwach WARSAW GREEN GOOSE. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 gru 2022 | Z64 : 58 | 27:40 | 6 | 12 | 0 | |
| 11 gru 2022 | P46 : 81 | 36:06 | 8 | 7 | 3 | |
| 3 gru 2022 | Z45 : 43 | 18:19 | 2 | 2 | 0 | |
| 19 lis 2022 | P69 : 124 | 48:00 | 17 | 14 | 2 | |
| 22 paź 2022 | P50 : 64 | 26:11 | 6 | 7 | 1 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 35 meczów · 8 sezonów · 1 drużyna. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 27:21 | 11 | 11,0 | 11,0 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 41,7% | — | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 28:49 | 8 | 8,0 | 4,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 40,0% | 0,0% | 0,0% |
| 4WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 3WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 7 | 31:02 | 44 | 6,3 | 6,6 | 0,7 | 0,6 | 0,3 | 33,3% | 20,0% | 0,0% |
| 2WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 9 | 29:39 | 73 | 8,1 | 5,3 | 1,1 | 0,8 | 0,7 | 31,7% | 11,8% | 43,8% |
| 1WBA3. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 31:15 | 39 | 7,8 | 8,4 | 1,2 | 1,2 | 0,6 | 33,3% | 7,7% | 33,3% |
| UNBA 503. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 1 | 25:28 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 49. Sezon - Jesień 20213. Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 32:42 | 58 | 11,6 | 10,0 | 0,8 | 2,2 | 1,8 | 28,7% | 17,4% | 44,4% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | WARSAW GREEN GOOSE | 5 | 39:21 | 46 | 9,2 | 6,4 | 1,2 | 0,8 | 1,6 | 28,1% | 16,7% | 42,9% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






