PatrykBaranowski
4POST PRIMELiga Mistrzów · 9WBA
- 2020–2026
- 80 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 3 drużyny
- 63pktw 5 meczach
- 12,6pktna mecz
- 3,8zbna mecz
- 0,8astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 196 min | 39:16 |
| Punkty | 63 | 12,6 |
| Zbiórki | 19 | 3,8 |
| — w ataku | 4 | 0,8 |
| — w obronie | 15 | 3,0 |
| Asysty | 4 | 0,8 |
| Przechwyty | 8 | 1,6 |
| Bloki | 3 | 0,6 |
| Straty | 5 | 1,0 |
| Przewinienia | 7 | 1,4 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 1,0 |
| Ocena (EFF) | 59 | 11,8 |
- 40,7%FG22 z 54 z gry
- 37,0%3P10 z 27 za trzy
- 90,0%FT9 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 22 | 54 | 40,7% |
| Rzuty za dwa | 12 | 27 | 44,4% |
| Rzuty za trzy | 10 | 27 | 37,0% |
| Rzuty wolne | 9 | 10 | 90,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (9WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 paź 2026 | P56 : 73 | 41:04 | 14 | 3 | 2 | |
| 18 paź 2026 | P68 : 84 | 40:43 | 9 | 4 | 0 | |
| 11 paź 2026 | P59 : 68 | 39:32 | 4 | 4 | 2 | |
| 4 paź 2026 | P52 : 56 | 39:46 | 22 | 7 | 0 | |
| 27 wrz 2026 | Z74 : 71 | 35:15 | 14 | 1 | 0 |
5 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 80 meczów · 10 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 5 | 39:16 | 63 | 12,6 | 3,8 | 0,8 | 1,6 | 0,6 | 40,7% | 37,0% | 90,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 3 | 37:56 | 32 | 10,7 | 3,3 | 1,7 | 2,0 | 1,0 | 45,2% | 33,3% | 0,0% |
| 7WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 38:10 | 106 | 8,2 | 3,4 | 2,2 | 1,1 | 0,6 | 32,8% | 10,6% | 67,9% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 10 | 37:10 | 102 | 10,2 | 3,2 | 1,3 | 2,0 | 0,6 | 42,6% | 19,4% | 81,8% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 37:34 | 79 | 8,8 | 5,8 | 3,6 | 0,3 | 0,2 | 40,3% | 24,3% | 80,0% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 35:21 | 124 | 9,5 | 3,6 | 2,0 | 1,2 | 0,5 | 44,7% | 26,5% | 67,9% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 12 | 32:16 | 100 | 8,3 | 4,7 | 2,9 | 1,9 | 0,3 | 34,5% | 25,5% | 73,3% |
| 1WBA2. Liga | BC LITUANICA | 1 | 42:55 | 18 | 18,0 | 9,0 | 6,0 | 5,0 | 2,0 | 38,9% | 22,2% | 100,0% |
| UNBA 502. Liga | BC LITUANICA | 10 | 37:03 | 150 | 15,0 | 5,9 | 3,4 | 2,2 | 1,2 | 37,5% | 28,6% | 72,2% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 4 | 40:49 | 57 | 14,3 | 6,3 | 3,5 | 2,0 | 0,5 | 39,3% | 16,0% | 75,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






