PatrykGrabarczyk
2FOR THE WIN2. Liga · 49. Sezon - Jesień 2021
- 2021–2026
- 70 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 5 drużyn
- 25pktw 1 meczu
- 25,0pktna mecz
- 5,0zbna mecz
- 1,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 36 min | 35:52 |
| Punkty | 25 | 25,0 |
| Zbiórki | 5 | 5,0 |
| — w ataku | 1 | 1,0 |
| — w obronie | 4 | 4,0 |
| Asysty | 1 | 1,0 |
| Przechwyty | 1 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 1 | 1,0 |
| Przewinienia | 1 | 1,0 |
| Przewinienia rywali na nim | 3 | 3,0 |
| Ocena (EFF) | 19 | 19,0 |
- 47,6%FG10 z 21 z gry
- 42,9%3P3 z 7 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 10 | 21 | 47,6% |
| Rzuty za dwa | 7 | 14 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 3 | 7 | 42,9% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 2. Liga (49. Sezon - Jesień 2021) w barwach FOR THE WIN. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
Cała kariera
2021–2026 · 70 meczów · 10 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 2 | 18:51 | 11 | 5,5 | 1,0 | 2,5 | 2,5 | 0,0 | 38,5% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 36:01 | 81 | 13,5 | 1,7 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 43,5% | 28,0% | 93,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 39:10 | 141 | 15,7 | 3,0 | 2,7 | 1,8 | 0,0 | 52,4% | 34,1% | 79,2% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 37:22 | 203 | 15,6 | 2,3 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 46,5% | 31,1% | 81,6% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 39:24 | 162 | 14,7 | 2,5 | 2,7 | 2,2 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 87,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 39:18 | 169 | 21,1 | 3,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 46,8% | 32,7% | 85,4% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 36:14 | 136 | 17,0 | 3,0 | 3,9 | 1,6 | 0,0 | 56,6% | 46,4% | 84,1% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 9 | 45:27 | 158 | 17,6 | 4,1 | 3,0 | 2,4 | 0,1 | 49,5% | 46,2% | 82,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 1 | 35:52 | 25 | 25,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 47,6% | 42,9% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






