PatrykGrabarczyk
3POST PRIMELiga Mistrzów · 6WBA
- 2021–2026
- 70 meczów w karierze
- 10 sezonów
- 5 drużyn
- 81pktw 6 meczach
- 13,5pktna mecz
- 1,7zbna mecz
- 1,3astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 216 min | 36:01 |
| Punkty | 81 | 13,5 |
| Zbiórki | 10 | 1,7 |
| — w ataku | 4 | 0,7 |
| — w obronie | 6 | 1,0 |
| Asysty | 8 | 1,3 |
| Przechwyty | 5 | 0,8 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 11 | 1,8 |
| Przewinienia | 11 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 13 | 2,2 |
| Ocena (EFF) | 53 | 8,8 |
- 43,5%FG30 z 69 z gry
- 28,0%3P7 z 25 za trzy
- 93,3%FT14 z 15 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 30 | 69 | 43,5% |
| Rzuty za dwa | 23 | 44 | 52,3% |
| Rzuty za trzy | 7 | 25 | 28,0% |
| Rzuty wolne | 14 | 15 | 93,3% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (6WBA) w barwach POST PRIME. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 8 cze 2025 | P36 : 66 | 28:37 | 5 | 1 | 3 | |
| 25 maj 2025 | P64 : 66 | 43:38 | 15 | 2 | 2 | |
| 18 maj 2025 | P63 : 104 | 41:06 | 16 | 3 | 1 | |
| 11 maj 2025 | P54 : 71 | 38:46 | 21 | 2 | 1 | |
| 27 kwi 2025 | P50 : 60 | 38:55 | 20 | 2 | 0 | |
| 16 mar 2025 | P58 : 64 | 25:04 | 4 | 0 | 1 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 70 meczów · 10 sezonów · 5 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 7WBA3. Liga | THAISTY TIGERS | 2 | 18:51 | 11 | 5,5 | 1,0 | 2,5 | 2,5 | 0,0 | 38,5% | 0,0% | 100,0% |
| 6WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 6 | 36:01 | 81 | 13,5 | 1,7 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 43,5% | 28,0% | 93,3% |
| 5WBALiga Mistrzów | POST PRIME | 9 | 39:10 | 141 | 15,7 | 3,0 | 2,7 | 1,8 | 0,0 | 52,4% | 34,1% | 79,2% |
| 4WBA1. Liga | POST PRIME | 13 | 37:22 | 203 | 15,6 | 2,3 | 2,8 | 1,5 | 0,2 | 46,5% | 31,1% | 81,6% |
| 3WBA1. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 11 | 39:24 | 162 | 14,7 | 2,5 | 2,7 | 2,2 | 0,0 | 46,2% | 33,3% | 87,0% |
| 2WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 39:18 | 169 | 21,1 | 3,0 | 3,8 | 1,8 | 0,0 | 46,8% | 32,7% | 85,4% |
| 1WBA2. Liga | NIE DAJ ZA TRZY | 8 | 36:14 | 136 | 17,0 | 3,0 | 3,9 | 1,6 | 0,0 | 56,6% | 46,4% | 84,1% |
| 1WBA2. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| UNBA 502. Liga | FOR THE WIN | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | AVENGA | 9 | 45:27 | 158 | 17,6 | 4,1 | 3,0 | 2,4 | 0,1 | 49,5% | 46,2% | 82,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | FOR THE WIN | 1 | 35:52 | 25 | 25,0 | 5,0 | 1,0 | 1,0 | 0,0 | 47,6% | 42,9% | 66,7% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






