PatrykJasiński
20POLIBUDALiga Mistrzów · 7WBA
- 2021–2026
- 71 meczów w karierze
- 9 sezonów
- 4 drużyny
- 54pktw 6 meczach
- 9,0pktna mecz
- 11,2zbna mecz
- 2,0astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 190 min | 31:41 |
| Punkty | 54 | 9,0 |
| Zbiórki | 67 | 11,2 |
| — w ataku | 13 | 2,2 |
| — w obronie | 54 | 9,0 |
| Asysty | 12 | 2,0 |
| Przechwyty | 2 | 0,3 |
| Bloki | 2 | 0,3 |
| Straty | 4 | 0,7 |
| Przewinienia | 9 | 1,5 |
| Przewinienia rywali na nim | 4 | 0,7 |
| Ocena (EFF) | 99 | 16,5 |
- 36,5%FG19 z 52 z gry
- 35,9%3P14 z 39 za trzy
- 66,7%FT2 z 3 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 19 | 52 | 36,5% |
| Rzuty za dwa | 5 | 13 | 38,5% |
| Rzuty za trzy | 14 | 39 | 35,9% |
| Rzuty wolne | 2 | 3 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek Liga Mistrzów (7WBA) w barwach POLIBUDA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 7 gru 2025 | P73 : 75 | 43:43 | 23 | 13 | 3 | |
| 9 lis 2025 | Z81 : 72 | 31:21 | 11 | 14 | 3 | |
| 26 paź 2025 | Z86 : 57 | 37:07 | 9 | 15 | 3 | |
| 12 paź 2025 | Z85 : 77 | 14:37 | 0 | 4 | 0 | |
| 5 paź 2025 | Z67 : 45 | 23:55 | 5 | 10 | 1 | |
| 28 wrz 2025 | Z65 : 42 | 39:21 | 6 | 11 | 2 |
6 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2021–2026 · 71 meczów · 9 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 3 | 30:58 | 28 | 9,3 | 9,0 | 2,3 | 1,3 | 0,0 | 37,0% | 29,4% | 75,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 10 | 36:53 | 130 | 13,0 | 7,6 | 1,9 | 0,8 | 0,1 | 52,7% | 51,7% | 50,0% |
| 8WBALiga Mistrzów | POLSKA KLUB SPORTOWY | 2 | 27:01 | 25 | 12,5 | 1,0 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 36,0% | 33,3% | 100,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | POLIBUDA | 6 | 31:41 | 54 | 9,0 | 11,2 | 2,0 | 0,3 | 0,3 | 36,5% | 35,9% | 66,7% |
| 4WBA1. Liga | NTL | 10 | 39:05 | 148 | 14,8 | 6,8 | 4,1 | 0,7 | 0,1 | 44,8% | 35,2% | 66,7% |
| 3WBA1. Liga | NTL | 7 | 32:48 | 58 | 8,3 | 4,1 | 1,7 | 0,3 | 0,0 | 45,2% | 45,9% | 75,0% |
| 3WBA1. Liga | HUTNICZE WILKI | 3 | 33:16 | 38 | 12,7 | 3,3 | 1,0 | 1,0 | 0,3 | 33,3% | 32,1% | 45,5% |
| 2WBA1. Liga | POLIBUDA | 10 | 27:57 | 89 | 8,9 | 4,9 | 0,8 | 1,0 | 0,0 | 52,2% | 48,6% | 100,0% |
| 1WBA1. Liga | POLIBUDA | 4 | 30:56 | 20 | 5,0 | 6,8 | 1,8 | 0,0 | 0,0 | 32,0% | 20,0% | 50,0% |
| UNBA 501. Liga | POLIBUDA | 5 | 31:07 | 66 | 13,2 | 8,8 | 3,2 | 1,2 | 0,2 | 54,5% | 53,3% | 66,7% |
| 49. Sezon - Jesień 20211. Liga | POLIBUDA | 11 | 34:56 | 136 | 12,4 | 10,5 | 1,9 | 0,7 | 0,2 | 48,5% | 42,9% | 70,6% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






