PatrykKordowiecki
- 2024–2026
- 25 meczów
- 3 sezony
- 2 drużyny
- 570pktw karierze
- 22,8pktna mecz
- 2,8zbna mecz
- 2,9astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1013 min | 40:31 |
| Punkty | 570 | 22,8 |
| Zbiórki | 71 | 2,8 |
| — w ataku | 21 | 0,8 |
| — w obronie | 50 | 2,0 |
| Asysty | 73 | 2,9 |
| Przechwyty | 26 | 1,0 |
| Bloki | 0 | 0,0 |
| Straty | 85 | 3,4 |
| Przewinienia | 18 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 108 | 4,3 |
| Ocena (EFF) | 351 | 14,0 |
- 45,0%FG207 z 460 z gry
- 30,5%3P50 z 164 za trzy
- 67,5%FT106 z 157 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 207 | 460 | 45,0% |
| Rzuty za dwa | 157 | 296 | 53,0% |
| Rzuty za trzy | 50 | 164 | 30,5% |
| Rzuty wolne | 106 | 157 | 67,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | MDM SERWIS | 2 | 26:04 | 22 | 11,0 | 1,5 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 37,5% | 11,1% | 50,0% |
| 5WBA1. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 12 | 39:52 | 245 | 20,4 | 2,9 | 2,6 | 0,8 | 0,0 | 44,3% | 39,1% | 73,8% |
| 4WBA2. Liga | SPORTOWA WARSZAWA | 11 | 43:52 | 303 | 27,5 | 3,0 | 3,5 | 1,2 | 0,0 | 46,3% | 25,6% | 64,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






