PatrykMitura
- 2023–2026
- 40 meczów
- 8 sezonów
- 1 drużyna
- 373pktw karierze
- 9,3pktna mecz
- 4,6zbna mecz
- 2,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1210 min | 30:14 |
| Punkty | 373 | 9,3 |
| Zbiórki | 183 | 4,6 |
| — w ataku | 56 | 1,4 |
| — w obronie | 127 | 3,2 |
| Asysty | 87 | 2,2 |
| Przechwyty | 49 | 1,2 |
| Bloki | 7 | 0,2 |
| Straty | 85 | 2,1 |
| Przewinienia | 70 | 1,8 |
| Przewinienia rywali na nim | 73 | 1,8 |
| Ocena (EFF) | 373 | 9,3 |
- 42,5%FG147 z 346 z gry
- 22,7%3P20 z 88 za trzy
- 58,4%FT59 z 101 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 147 | 346 | 42,5% |
| Rzuty za dwa | 127 | 258 | 49,2% |
| Rzuty za trzy | 20 | 88 | 22,7% |
| Rzuty wolne | 59 | 101 | 58,4% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 41:12 | 7 | 7,0 | 11,0 | 4,0 | 4,0 | 0,0 | 27,3% | 50,0% | — |
| 8WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 37:48 | 55 | 9,2 | 3,8 | 1,8 | 1,2 | 0,3 | 42,6% | 33,3% | 42,9% |
| 7WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 31:42 | 49 | 8,2 | 4,7 | 1,5 | 1,5 | 0,2 | 34,6% | 14,3% | 55,0% |
| 6WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 29:47 | 41 | 8,2 | 4,6 | 1,2 | 1,2 | 0,0 | 34,9% | 0,0% | 73,3% |
| 6WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 43:19 | 10 | 10,0 | 5,0 | 10,0 | 3,0 | 1,0 | 45,5% | — | — |
| 5WBA1. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 7 | 24:12 | 57 | 8,1 | 3,1 | 1,7 | 0,7 | 0,0 | 45,7% | 20,0% | 61,1% |
| 4WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 2 | 30:42 | 17 | 8,5 | 5,5 | 3,5 | 0,5 | 0,0 | 36,8% | 33,3% | 50,0% |
| 3WBA2. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 5 | 29:01 | 47 | 9,4 | 4,4 | 2,6 | 1,6 | 0,0 | 44,2% | 0,0% | 60,0% |
| 2WBA3. Liga | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 6 | 26:07 | 79 | 13,2 | 5,0 | 2,0 | 0,7 | 0,5 | 52,5% | 27,3% | 60,0% |
| 2WBABaraże | KOMANDOSI JEDZA GWOZDZIE | 1 | 26:31 | 11 | 11,0 | 8,0 | 3,0 | 2,0 | 0,0 | 66,7% | 100,0% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






