PatrykRepinski
- 2024–2026
- 35 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 483pktw karierze
- 13,8pktna mecz
- 7,7zbna mecz
- 2,5astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1314 min | 37:33 |
| Punkty | 483 | 13,8 |
| Zbiórki | 268 | 7,7 |
| — w ataku | 38 | 1,1 |
| — w obronie | 230 | 6,6 |
| Asysty | 89 | 2,5 |
| Przechwyty | 41 | 1,2 |
| Bloki | 18 | 0,5 |
| Straty | 81 | 2,3 |
| Przewinienia | 46 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 87 | 2,5 |
| Ocena (EFF) | 439 | 12,5 |
- 35,3%FG179 z 507 z gry
- 24,5%3P68 z 278 za trzy
- 52,8%FT57 z 108 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 179 | 507 | 35,3% |
| Rzuty za dwa | 111 | 229 | 48,5% |
| Rzuty za trzy | 68 | 278 | 24,5% |
| Rzuty wolne | 57 | 108 | 52,8% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 8 | 32:57 | 74 | 9,3 | 4,5 | 2,3 | 1,0 | 0,4 | 29,5% | 18,8% | 72,2% |
| 7WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 6 | 37:39 | 73 | 12,2 | 4,8 | 2,7 | 1,2 | 0,3 | 33,8% | 24,4% | 41,4% |
| 6WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 10 | 40:55 | 162 | 16,2 | 11,1 | 2,6 | 1,4 | 0,7 | 40,1% | 26,7% | 63,0% |
| 5WBA3. Liga | BASKET KOCJANA | 11 | 37:46 | 174 | 15,8 | 8,4 | 2,6 | 1,1 | 0,5 | 34,7% | 25,3% | 44,1% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






