PatrykRudawski
22BC LITUANICA1. Liga · 8WBA
- 2020–2026
- 126 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 3 drużyny
- 75pktw 13 meczach
- 5,8pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 1,7astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 371 min | 28:31 |
| Punkty | 75 | 5,8 |
| Zbiórki | 58 | 4,5 |
| — w ataku | 26 | 2,0 |
| — w obronie | 32 | 2,5 |
| Asysty | 22 | 1,7 |
| Przechwyty | 11 | 0,8 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 10 | 0,8 |
| Przewinienia | 27 | 2,1 |
| Przewinienia rywali na nim | 16 | 1,2 |
| Ocena (EFF) | 110 | 8,5 |
- 42,0%FG29 z 69 z gry
- 18,8%3P3 z 16 za trzy
- 66,7%FT14 z 21 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 29 | 69 | 42,0% |
| Rzuty za dwa | 26 | 53 | 49,1% |
| Rzuty za trzy | 3 | 16 | 18,8% |
| Rzuty wolne | 14 | 21 | 66,7% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (8WBA) w barwach BC LITUANICA. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 31 maj 2026 | P57 : 62 | 20:33 | 0 | 0 | 0 | |
| 24 maj 2026 | P72 : 76 | 23:01 | 5 | 3 | 3 | |
| 17 maj 2026 | Z48 : 45 | 17:13 | 2 | 0 | 1 | |
| 9 maj 2026 | Z70 : 65 | 37:21 | 4 | 7 | 1 | |
| 25 kwi 2026 | Z73 : 63 | 28:56 | 8 | 4 | 2 | |
| 18 kwi 2026 | Z72 : 32 | 20:45 | 6 | 3 | 0 | |
| 12 kwi 2026 | Z53 : 38 | 24:31 | 0 | 4 | 2 | |
| 22 mar 2026 | Z85 : 48 | 33:10 | 6 | 6 | 3 | |
| 15 mar 2026 | Z70 : 54 | 29:46 | 8 | 3 | 1 | |
| 7 mar 2026 | Z49 : 41 | 43:07 | 7 | 9 | 4 | |
| 1 mar 2026 | Z62 : 50 | 30:22 | 8 | 5 | 0 | |
| 22 lut 2026 | Z68 : 67 | 32:19 | 10 | 4 | 3 | |
| 14 lut 2026 | Z57 : 52 | 29:40 | 11 | 10 | 2 |
13 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2020–2026 · 126 meczów · 12 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | BC LITUANICA | 13 | 28:31 | 75 | 5,8 | 4,5 | 1,7 | 0,8 | 0,1 | 42,0% | 18,8% | 66,7% |
| 7WBALiga Mistrzów | INIEMAMOCNI | 1 | 22:38 | 0 | 0,0 | 4,0 | 0,0 | 0,0 | 1,0 | 0,0% | 0,0% | — |
| 7WBA1. Liga | BC LITUANICA | 14 | 37:40 | 151 | 10,8 | 5,8 | 1,5 | 0,9 | 0,2 | 47,9% | 32,0% | 57,4% |
| 7WBABaraże | BC LITUANICA | 1 | 31:25 | 10 | 10,0 | 9,0 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 26,7% | 0,0% | 33,3% |
| 6WBA1. Liga | BC LITUANICA | 6 | 38:10 | 55 | 9,2 | 6,2 | 1,3 | 1,3 | 0,0 | 46,0% | 0,0% | 56,3% |
| 5WBA1. Liga | BC LITUANICA | 11 | 41:17 | 129 | 11,7 | 10,5 | 1,9 | 1,6 | 0,2 | 43,1% | 26,3% | 64,3% |
| 5WBA2. Liga | RUN'N GUN | 12 | 37:38 | 153 | 12,8 | 8,3 | 2,3 | 1,3 | 0,3 | 40,0% | 14,8% | 68,3% |
| 4WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 36:17 | 153 | 13,9 | 6,8 | 2,4 | 0,9 | 0,5 | 45,6% | 27,3% | 62,5% |
| 3WBA2. Liga | RUN'N GUN | 10 | 40:44 | 167 | 16,7 | 9,0 | 1,6 | 1,5 | 0,3 | 46,4% | 34,8% | 63,9% |
| 2WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 38:34 | 144 | 13,1 | 7,7 | 1,1 | 1,6 | 0,4 | 54,0% | 32,4% | 69,4% |
| 1WBA2. Liga | RUN'N GUN | 11 | 41:20 | 161 | 14,6 | 11,0 | 2,5 | 1,5 | 0,8 | 49,3% | 30,8% | 68,0% |
| UNBA 502. Liga | RUN'N GUN | 5 | 38:31 | 69 | 13,8 | 5,2 | 2,4 | 1,4 | 0,2 | 38,0% | 29,4% | 90,9% |
| 49. Sezon - Jesień 20212. Liga | RUN'N GUN | 8 | 42:02 | 106 | 13,3 | 7,5 | 1,5 | 2,5 | 0,3 | 32,6% | 20,5% | 39,1% |
| 49. Sezon - Jesień 20212/3 Liga | RUN'N GUN | 4 | 40:59 | 72 | 18,0 | 10,5 | 1,8 | 1,5 | 0,5 | 43,9% | 35,7% | 44,4% |
| Tagomago.pl Cup Amator 2021Tagomago.pl Cup Amator 2021 | RUN'N GUN | 5 | 41:00 | 78 | 15,6 | 11,4 | 1,8 | 2,6 | 0,4 | 34,5% | 11,1% | 72,0% |
| 48. Sezon - Jesień 20201. Liga | RUN'N GUN | 3 | 25:40 | 17 | 5,7 | 4,0 | 1,0 | 0,7 | 0,3 | 30,8% | 11,1% | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






