PatrykRudawski
22BC LITUANICA1. Liga · 8WBA
- 2020–2026
- 126 meczów w karierze
- 12 sezonów
- 3 drużyny
- 75pktw 13 meczach
- 5,8pktna mecz
- 4,5zbna mecz
- 1,7astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 47,9%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 48,7%
- 44,2%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 45,8%
- 23,2%Udział trójek w rzutach z gryliga: 38,8%
Średnia ligi to średnia z 144 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 1. Liga (8WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
- 0punktów w końcówkachw 7 wyrównanych meczach · ostatnie 5 minut przy różnicy do 5 punktów
- 0,0%z gry w końcówkach0 z 1 rzutów z gry
Rzuty na boisku
celnyniecelny
| Strefa | Celne | Skuteczność | Liga |
|---|---|---|---|
| Pomalowane | 16 / 31 | 51,6% | 49,4% |
| Półdystans | 10 / 21 | 47,6% | 44,8% |
| Za trzy | 3 / 16 | 18,8% | 28,4% |
| Razem z gry | 29 / 68 | 42,6% | 40,3% |
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 11najwięcej punktówz MDM SERWIS, 14 lut 2026
- 10najwięcej zbiórekz MDM SERWIS, 14 lut 2026
- 4najwięcej asystz AMATORZY, 7 mar 2026
- 17najlepszy mecz (EFF)11 pkt, 10 zb, 2 as — z MDM SERWIS, 14 lut 2026
- 22 mecze z 10+ pkt z rzędunajdłuższa seria w tych rozgrywkach
- 1double-doubledwie z trzech: punkty, zbiórki, asysty po 10+
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2020–2026 · 126 meczów · 12 sezonów · 3 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 4747 min | 37:40 |
| Punkty | 1540 | 12,2 |
| Zbiórki | 972 | 7,7 |
| — w ataku | 353 | 2,8 |
| — w obronie | 619 | 4,9 |
| Asysty | 226 | 1,8 |
| Przechwyty | 174 | 1,4 |
| Bloki | 39 | 0,3 |
| Straty | 201 | 1,6 |
| Przewinienia | 339 | 2,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 296 | 2,3 |
| Ocena (EFF) | 1811 | 14,4 |
- 43,0%FG604 z 1405 z gry
- 25,5%3P95 z 372 za trzy
- 63,2%FT237 z 375 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 604 | 1405 | 43,0% |
| Rzuty za dwa | 509 | 1033 | 49,3% |
| Rzuty za trzy | 95 | 372 | 25,5% |
| Rzuty wolne | 237 | 375 | 63,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 15+ zbiórek6 razy · ostatnio z MSJ VISION, 8 gru 2024
- Mecz 7+ asystz VABANK, 18 lut 2024
- Mecz 5+ przechwytów2 razy · ostatnio z HOMIES, 23 sty 2022
- Mecz 4+ trójki2 razy · ostatnio z TEAM EUROPE, 24 wrz 2023
- Double-double33 razy · ostatnio z MDM SERWIS, 14 lut 2026
- 1000 punktówpunktów w karierze: 1540
- 50 meczówrozegranych meczów: 124
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 12
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
FOR THE WIN5 lis 202217pkt14zb5as39eff
TARCHO TERROR15 paź 202326pkt11zb2as35eff
HOMIES13 lis 202220pkt20zb3as32eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






