PatrykWojciechowski
34HAWAJSKI SNIEG2. Liga · 2WBA
- 2022–2026
- 83 mecze w karierze
- 10 sezonów
- 4 drużyny
- 183pktw 11 meczach
- 16,6pktna mecz
- 3,1zbna mecz
- 3,8astna mecz
Na tle ligi
zawodnik, na meczśrednia ligi
Profil rzutowy
rzuty za dwaza trzywolne
- 43,4%TS% — skuteczność z wagą trójek i wolnychliga: 47,0%
- 39,7%eFG% — z gry, trójka liczona za półtoraliga: 44,4%
- 48,7%Udział trójek w rzutach z gryliga: 33,9%
Średnia ligi to średnia z 161 zawodników zawodników z co najmniej trzema meczami w 2. Liga (2WBA); percentyl mówi, od jakiej części z nich zawodnik jest lepszy. Przy stratach i przewinieniach lepiej znaczy mniej.
Forma mecz po meczu
wygranaporażkaśrednia ligi
Bilans drużyny z nim na boisku (+/−)
Wyrównane końcówki
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu przebiegu meczu — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty na boisku
Dla tych rozgrywek nie ma zapisu położenia rzutów — system rozgrywek oddaje go od sezonu 8WBA.
Rzuty z gry z protokołu zdarzeń; wszystkie przeniesione pod jeden kosz. Rzutów wolnych nie ma na mapie, bo nie mają miejsca na boisku. „Liga” to skuteczność wszystkich zawodników tych rozgrywek z tej samej strefy.
Rekordy w tych rozgrywkach
- 30najwięcej punktówz VABANK, 28 maj 2023
- 6najwięcej zbiórekz NLB, 16 kwi 2023
- 7najwięcej asystz SAHEL, 25 mar 2023
- 27najlepszy mecz (EFF)30 pkt, 3 zb, 6 as — z VABANK, 28 maj 2023
- 11 mecz z 10+ pkt z rzęduseria trwa
- 33 mecze z 20+ pktz 11 rozegranych
Liczone tylko z meczów tych rozgrywek w tych barwach. Serie i progi (10+ z rzędu, 20+, double-double) pokazują się, gdy są. Rekordy całej kariery są niżej.
Cała kariera
2022–2026 · 83 mecze · 10 sezonów · 4 drużyny. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 3360 min | 40:29 |
| Punkty | 966 | 11,6 |
| Zbiórki | 318 | 3,8 |
| — w ataku | 103 | 1,2 |
| — w obronie | 215 | 2,6 |
| Asysty | 281 | 3,4 |
| Przechwyty | 105 | 1,3 |
| Bloki | 3 | 0,0 |
| Straty | 283 | 3,4 |
| Przewinienia | 191 | 2,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 163 | 2,0 |
| Ocena (EFF) | 603 | 7,3 |
- 33,9%FG366 z 1081 z gry
- 21,4%3P93 z 435 za trzy
- 66,2%FT141 z 213 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 366 | 1081 | 33,9% |
| Rzuty za dwa | 273 | 646 | 42,3% |
| Rzuty za trzy | 93 | 435 | 21,4% |
| Rzuty wolne | 141 | 213 | 66,2% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Odznaki
- Mecz 30+ punktówz VABANK, 28 maj 2023
- Mecz 7+ asyst7 razy · ostatnio z D7, 24 paź 2026
- Mecz 5+ przechwytówz TANDER LEGENDS SNDY, 23 paź 2022
- Mecz 4+ trójki4 razy · ostatnio z FASOLKI, 15 mar 2025
- Double-double4 razy · ostatnio z D7, 24 paź 2026
- 500 punktówpunktów w karierze: 966
- 50 meczówrozegranych meczów: 82
- 5 sezonów w lidzesezonów w WBA: 10
Progi policzone na naszej bazie, nie przepisane z ligi zawodowej. Odznaka za pojedynczy mecz prowadzi do jego karty.
Najlepsze mecze
OBRONCY Z TOBRUKU17 gru 202226pkt7zb7as29eff
VABANK28 maj 202330pkt3zb6as27eff
SAHEL25 mar 202328pkt5zb7as26eff
Kolejność wg oceny EFF z protokołu, nie wg samych punktów — inaczej lista powtarzałaby rekord punktowy. Widoczne od pięciu rozegranych meczów.






