PavelBortnik
33SHTOPKE BASKET1. Liga · 2WBA
- 2023–2026
- 64 mecze w karierze
- 6 sezonów
- 6 drużyn
- 23pktw 11 meczach
- 2,1pktna mecz
- 2,0zbna mecz
- 0,5astna mecz
Ostatni mecz
W tych rozgrywkach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 175 min | 15:53 |
| Punkty | 23 | 2,1 |
| Zbiórki | 22 | 2,0 |
| — w ataku | 8 | 0,7 |
| — w obronie | 14 | 1,3 |
| Asysty | 5 | 0,5 |
| Przechwyty | 7 | 0,6 |
| Bloki | 1 | 0,1 |
| Straty | 5 | 0,5 |
| Przewinienia | 8 | 0,7 |
| Przewinienia rywali na nim | 5 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 33 | 3,0 |
- 31,0%FG9 z 29 z gry
- 6,7%3P1 z 15 za trzy
- 100,0%FT4 z 4 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 9 | 29 | 31,0% |
| Rzuty za dwa | 8 | 14 | 57,1% |
| Rzuty za trzy | 1 | 15 | 6,7% |
| Rzuty wolne | 4 | 4 | 100,0% |
Tylko protokoły z rozgrywek 1. Liga (2WBA) w barwach SHTOPKE BASKET. Skuteczności liczone z sum, nie jako średnia z meczów. Pozostałe ligi i sezony — niżej, w części „Cała kariera”.
Mecze w tych rozgrywkach
| Data | Rywal | Wynik | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18 cze 2023 | P62 : 81 | 22:52 | 9 | 2 | 0 | |
| 4 cze 2023 | P66 : 78 | 14:50 | 2 | 2 | 0 | |
| 3 cze 2023 | P62 : 74 | 17:58 | 4 | 2 | 0 | |
| 27 maj 2023 | P55 : 58 | 4:37 | 0 | 1 | 0 | |
| 21 maj 2023 | P55 : 72 | 40:55 | 4 | 3 | 0 | |
| 9 maj 2023 | Z89 : 73 | 1:25 | 0 | 0 | 0 | |
| 23 kwi 2023 | Z73 : 40 | 20:25 | 2 | 5 | 4 | |
| 26 mar 2023 | Z71 : 64 | 10:04 | 0 | 1 | 0 | |
| 19 mar 2023 | Z67 : 58 | 13:31 | 0 | 3 | 1 | |
| 5 lut 2023 | P58 : 81 | 10:03 | 0 | 1 | 0 | |
| 29 sty 2023 | P46 : 64 | 18:01 | 2 | 2 | 0 |
11 meczów, od najnowszego. Wynik prowadzi do karty meczu.
Cała kariera
2023–2026 · 64 mecze · 6 sezonów · 6 drużyn. Suma wszystkich protokołów z tą nazwą — także z innych lig, drużyn i sezonów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | PSZENICZNY SMOOTHIE | 4 | 30:09 | 57 | 14,3 | 3,8 | 1,0 | 1,0 | 0,8 | 38,5% | 37,1% | 57,1% |
| 8WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 9 | 24:11 | 100 | 11,1 | 2,7 | 1,2 | 1,7 | 0,4 | 41,6% | 34,0% | 80,0% |
| 7WBALiga Mistrzów | BLAZERS | 6 | 16:40 | 45 | 7,5 | 2,2 | 1,3 | 1,0 | 0,0 | 47,1% | 39,1% | 66,7% |
| 7WBA1. Liga | BLAZERS 2 | 12 | 34:47 | 209 | 17,4 | 4,3 | 2,2 | 1,2 | 0,7 | 47,9% | 33,0% | 65,5% |
| 7WBA2. Liga | TEAM U | 2 | 10:41 | 22 | 11,0 | 1,5 | 0,0 | 1,0 | 0,5 | 57,1% | 55,6% | 100,0% |
| 5WBA2. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 11 | 31:25 | 149 | 13,5 | 4,4 | 1,9 | 1,2 | 0,5 | 45,0% | 37,8% | 50,0% |
| 4WBA3. Liga | SOFTSWISS BASKETBALL | 9 | 38:49 | 155 | 17,2 | 6,0 | 3,1 | 2,3 | 0,1 | 46,6% | 33,9% | 57,1% |
| 2WBA1. Liga | SHTOPKE BASKET | 11 | 15:53 | 23 | 2,1 | 2,0 | 0,5 | 0,6 | 0,1 | 31,0% | 6,7% | 100,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






