PavelSmelovsky
21AMATORZY
- 2023–2026
- 58 meczów
- 6 sezonów
- 1 drużyna
- 376pktw karierze
- 6,5pktna mecz
- 2,9zbna mecz
- 1,4astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 1329 min | 22:55 |
| Punkty | 376 | 6,5 |
| Zbiórki | 170 | 2,9 |
| — w ataku | 44 | 0,8 |
| — w obronie | 126 | 2,2 |
| Asysty | 83 | 1,4 |
| Przechwyty | 40 | 0,7 |
| Bloki | 6 | 0,1 |
| Straty | 58 | 1,0 |
| Przewinienia | 77 | 1,3 |
| Przewinienia rywali na nim | 29 | 0,5 |
| Ocena (EFF) | 278 | 4,8 |
- 28,9%FG136 z 470 z gry
- 26,0%3P96 z 369 za trzy
- 61,5%FT8 z 13 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 136 | 470 | 28,9% |
| Rzuty za dwa | 40 | 101 | 39,6% |
| Rzuty za trzy | 96 | 369 | 26,0% |
| Rzuty wolne | 8 | 13 | 61,5% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9WBA1. Liga | AMATORZY | 4 | 25:27 | 41 | 10,3 | 3,5 | 1,3 | 0,8 | 0,0 | 39,0% | 30,8% | 50,0% |
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 11 | 27:14 | 58 | 5,3 | 2,5 | 1,1 | 0,6 | 0,2 | 23,1% | 22,2% | — |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 12 | 26:03 | 89 | 7,4 | 2,9 | 1,5 | 0,8 | 0,0 | 32,3% | 27,3% | 80,0% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 9 | 15:16 | 25 | 2,8 | 1,1 | 1,0 | 0,3 | 0,1 | 20,0% | 17,1% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 12 | 26:17 | 123 | 10,3 | 4,1 | 2,0 | 1,0 | 0,1 | 32,1% | 31,5% | 50,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 37:57 | 17 | 17,0 | 4,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 40,0% | 38,5% | — |
| 3WBA3. Liga | AMATORZY | 9 | 13:45 | 23 | 2,6 | 3,3 | 1,6 | 0,6 | 0,2 | 19,0% | 15,8% | 50,0% |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






