PavloKardakov
16AMATORZY
- 2024–2026
- 29 meczów
- 4 sezony
- 1 drużyna
- 127pktw karierze
- 4,4pktna mecz
- 2,4zbna mecz
- 1,2astna mecz
Ostatni mecz
Kariera w liczbach
| Kategoria | Razem | Na mecz |
|---|---|---|
| Minuty | 518 min | 17:52 |
| Punkty | 127 | 4,4 |
| Zbiórki | 71 | 2,4 |
| — w ataku | 9 | 0,3 |
| — w obronie | 62 | 2,1 |
| Asysty | 35 | 1,2 |
| Przechwyty | 21 | 0,7 |
| Bloki | 1 | 0,0 |
| Straty | 36 | 1,2 |
| Przewinienia | 36 | 1,2 |
| Przewinienia rywali na nim | 12 | 0,4 |
| Ocena (EFF) | 134 | 4,6 |
- 38,1%FG51 z 134 z gry
- 25,8%3P17 z 66 za trzy
- 80,0%FT8 z 10 z wolnych
| Rzuty | Trafione | Oddane | Skuteczność |
|---|---|---|---|
| Rzuty z gry | 51 | 134 | 38,1% |
| Rzuty za dwa | 34 | 68 | 50,0% |
| Rzuty za trzy | 17 | 66 | 25,8% |
| Rzuty wolne | 8 | 10 | 80,0% |
Suma wszystkich protokołów meczowych, w których występuje ta nazwa — także z różnych drużyn i sezonów. Skuteczności liczone z sum kariery, nie jako średnia z meczów.
Sezon po sezonie
| Sezon | Drużyna | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 8WBA1. Liga | AMATORZY | 1 | 17:40 | 0 | 0,0 | 2,0 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0% | — | — |
| 7WBA2. Liga | AMATORZY | 8 | 16:24 | 28 | 3,5 | 1,3 | 1,1 | 0,3 | 0,1 | 36,7% | 23,5% | 100,0% |
| 6WBA2. Liga | AMATORZY | 8 | 21:57 | 48 | 6,0 | 2,5 | 1,6 | 0,8 | 0,0 | 40,4% | 33,3% | 50,0% |
| 5WBA3. Liga | AMATORZY | 11 | 17:37 | 51 | 4,6 | 3,5 | 1,1 | 1,2 | 0,0 | 37,5% | 20,0% | 100,0% |
| 5WBABaraże | AMATORZY | 1 | 0:00 | 0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | — | — | — |
Wiersz to sezon, rozgrywki i drużyna — jedna osoba w dwóch ligach ma dwa wiersze. Nazwa sezonu prowadzi do statystyk z tych rozgrywek na tej stronie, nazwa ligi do terminarza.






